Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Rafiki23
6 Lipiec 2008, 11:57
A klasa gr.I 2007/2008
Autor Wiadomość
strzala 

Wysłany: 4 Listopad 2007, 22:18   

o lol po co ty tu jakis sklad piszesz zaal.pl!!!

misiek16 

Wysłany: 4 Listopad 2007, 22:31   

jamnick napisał/a:
Lukasssp13 napisał/a:
No to jednak Rogalski nie grał tak jak to kolega z Okszy napisał :hyhy:
z rogalskim czy bez nie ma wiekszego znaczenia,przegralismy 1-0 tracac gola doslownie w ostatniej akcji meczu,oczywiscie rakow byl druzyna lepsza,ale przy odrobinie szczescia moglismy ten mecz wygrac(strzal w spojenie ,kilka naprawde dobrych interwencji bramkarza rakowa).natomiast wy przegraliscie 8-0 wiec apeluje o troche pokory
Dobra skończ :!: i na którym miejscu jesteście ?? haha :ok:

jamnick 

Wysłany: 4 Listopad 2007, 22:56   

heheheh chlopcze jestesmy jedna pozycje nizej od was a to dopiero polowa sezonu,szkoda ze taki mocny na boisku nie byles jak dostaliscie dwojke u siebie ! ! !

misiek16 

Wysłany: 4 Listopad 2007, 23:06   

jamnick napisał/a:
heheheh chlopcze jestesmy jedna pozycje nizej od was a to dopiero polowa sezonu,szkoda ze taki mocny na boisku nie byles jak dostaliscie dwojke u siebie ! ! !
no ale niżej :) , wygraliscie i tyle ale kto jest wyzej w tabeli ?? :ok:

[kaka] 

Wysłany: 5 Listopad 2007, 09:43   

powiedz mi czy to wazne czy 8-0 czy 1-0 i tak mamy 0 punktow wiec nie wiem czy sie dumniejszy czujesz jak dostaliscie 1-0 lol liczy sie caly sezon i jeden mecz o niczym nie swiadczy dlatego w sezonie jest 26 meczow :ok: zachowujecie sie jak dzieci na koniec sezonu i tak ludzie beda pamietac tylko miejsce w tabeli a nie ze Łobodno przegralo z rakowem tylko 1-0 a Kłomnice 8-0 dla mnie jestes smieszny ale coz zycie :dobani: prawda jest taka ze nie ma zespolu ktory dorowna zespolowi rakowa w naszej grupie wiec przestancie sie juz podniecac :super: bo naprawde szczycic sie nie macie czym :cisza: mozna powiedziec ze rakow juz jedna noga jest w 4 lidze a nam zostaje walka o okregowke bo wkoncu az 3 zespoly w tym roku maja awansowac wiec bedzie o co walczyc :hurra: wiec zamiast pisac jakies smieszne teksty wezcie sie do pracy :evil:

Dyrektorek 

Wysłany: 5 Listopad 2007, 12:10   

jamnick napisał/a:
Dyrektorek napisał/a:

Wiec jezeli piszecie o 1 druzynie Rakowa to zagralo z niej 3 zawodnikow.

a bielecki i soltysik to gdzie graja??zastanow sie zanim znowu bedziesz chcial blysnąć wiedzą

Czytanie ze zrozumieniem to taki duży problem ??

Orkan 

Wysłany: 5 Listopad 2007, 15:40   

Kłomnice przegrały tyle i koniec po co więcej o tym pisać , poprostu Raków jest lepszy,co do tego nie ma zadnych wątpliwości.
A jesli chodzi o nasz mecz z Łobodnem to byl bardzo emocjonujący :) Obie druzyny mogly wygrac ale raczej remis sprawiedliwy :ok: Nasza bramka z karnego po ewidentnym faulu bramkarza Okszy a w 2 połowie bramka strzelona na remis. Napewno przy tej bramce Oksza miala mnostwo szczescia bo pilka ledwo wtoczyla sie do bramki,nasz obronca poprostu juz nie miał jej jak wybić , pilka zatrzymala sie na linii bramkowej i zawodnik dobił ją.Próba wybicia pilki zza linii juz nie udana... Szkoda tego meczu ale widac ze Oksza gra dobry futbol i napewno mają szanse byc wyzej w tabeli niz teraz.Pozdro

Lukasssp13 

Wysłany: 5 Listopad 2007, 15:49   

Ja wiem czemu Oksza przegrała tylko 1:0 :hyhy: pewnie piłkarze Rakowa zobaczyli bramkarza Okszy i nie mogli biegac ze śmiechu:P:P:P :super:

[email protected] 

Wysłany: 5 Listopad 2007, 16:24   

Lukasssp13 napisał/a:
Ja wiem czemu Oksza przegrała tylko 1:0 :hyhy: pewnie piłkarze Rakowa zobaczyli bramkarza Okszy i nie mogli biegac ze śmiechu:P:P:P :super:

Dobre :)

jamnick 

Wysłany: 5 Listopad 2007, 16:55   

[kaka] napisał/a:
powiedz mi czy to wazne czy 8-0 czy 1-0 i tak mamy 0 punktow wiec nie wiem czy sie dumniejszy czujesz jak dostaliscie 1-0 lol liczy sie caly sezon i jeden mecz o niczym nie swiadczy dlatego w sezonie jest 26 meczow :ok: zachowujecie sie jak dzieci na koniec sezonu i tak ludzie beda pamietac tylko miejsce w tabeli a nie ze Łobodno przegralo z rakowem tylko 1-0 a Kłomnice 8-0 dla mnie jestes smieszny ale coz zycie :dobani: prawda jest taka ze nie ma zespolu ktory dorowna zespolowi rakowa w naszej grupie wiec przestancie sie juz podniecac :super: bo naprawde szczycic sie nie macie czym :cisza: mozna powiedziec ze rakow juz jedna noga jest w 4 lidze a nam zostaje walka o okregowke bo wkoncu az 3 zespoly w tym roku maja awansowac wiec bedzie o co walczyc :hurra: wiec zamiast pisac jakies smieszne teksty wezcie sie do pracy :evil:
zdecydowanie wazne bo 8-0 to jednak wstyd,1-0 wstydem nie jest na pewno,a wrecz napawa dumą ze bylismy wyryownanym rywalem dla profesjonalnych zawodnikow z 3 ligi.a co do zapamietywania to na bank ktos bedzie pamieteal ktore miejsce zajumujecie w polowie sezonu :super: (i kto sie osmiesza??) na waszym miejscu szykowal bym sie na rewanz ,bo na ten moment to wy macie cos do udowodnienia nie my,a o miejscach w tabeli porozmawiamy na koniec sezonu pozdrawiam

[ Dodano: 5 Listopad 2007, 17:00 ]
Orkan napisał/a:
Kłomnice przegrały tyle i koniec po co więcej o tym pisać , poprostu Raków jest lepszy,co do tego nie ma zadnych wątpliwości.
A jesli chodzi o nasz mecz z Łobodnem to byl bardzo emocjonujący :) Obie druzyny mogly wygrac ale raczej remis sprawiedliwy :ok: Nasza bramka z karnego po ewidentnym faulu bramkarza Okszy a w 2 połowie bramka strzelona na remis. Napewno przy tej bramce Oksza miala mnostwo szczescia bo pilka ledwo wtoczyla sie do bramki,nasz obronca poprostu juz nie miał jej jak wybić , pilka zatrzymala sie na linii bramkowej i zawodnik dobił ją.Próba wybicia pilki zza linii juz nie udana... Szkoda tego meczu ale widac ze Oksza gra dobry futbol i napewno mają szanse byc wyzej w tabeli niz teraz.Pozdro
zgadza sie ,wyrownany mecz ,duzo walki i sprawiedliwy remis.nie liczac meczu z rakowem to byl chyba najciezszy mecz w tym sezonie dla okszy.

[email protected] 

Wysłany: 5 Listopad 2007, 17:19   

:cenzura:

menadzer 
Zbanowany xD

Wysłany: 5 Listopad 2007, 19:12   

A więc kolejny raz muszę zainterweniować, i zaprzeczyć bzdurą jakoby Raków wystawił skład w 98% III ligowy :]
Zespół Rakowa przeciwko Pogoni Kłomnice wystąpił w następującym składzie:
Bruś - Mastalerz(46 Bolechowski), Jankowski(k), P.Sieradzki, Ojczyk(46 Ślęzak) - Lesik, Bielecki(46 Zachara), Nocoń, Witczyk(60 Jędruszek) - Marczyk, S.Pluta

Ze względów oczywistych żaden z zawodników nie może być kluczowym w pierwszym składzie, natomiast Ojczykowi i Bieleckiemu zdarza się zagrać ok. 45 minut. Jankowski, Mastalerz, Pluta z reguły (choć nie zawsze)wchodzą w końcówkach. Reszta to zawodnicy młodzi, którym mogło zdarzyć się, że zagrali te 5 minut w jakimś wysoko prowadzonym meczu. Wyjątkami są Bolechowski, Zachara, Jędruszek, Marczyk, którzy jeszcze nigdy nie znaleźli się nawet w meczowej osiemnastce IIIcio ligowego zespołu.

Odpowiedz do tematu