Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
[Aktualizacja] Ligi Młodzieżowe
Autor Wiadomość
Rafiki23 

Wysłany: 17 Marzec 2008, 20:10   [Aktualizacja] Ligi Młodzieżowe

Witam,

Chcielibyśmy poinformować, że zostały dodane i uzupełnione o pełne terminarze rozgrywki grup młodzieżowych.

Przed pisaniem zapoznaj się z treścią Regulaminu bądź skonsultuj się z Adminem lub Moderatorem.
Miłego Dnia ;) .

maks10001 

Wysłany: 18 Marzec 2008, 07:26   

dziękujemy serdecznie - wreszcie sa upragnione terminarze :hurra:

Gargamel 

Wysłany: 18 Marzec 2008, 13:55   

no wielkie dzieki ;D ;*

Czyzu1992 

Wysłany: 19 Marzec 2008, 13:25   

Mała poprawka jeśli chodzi o grupe B w Juniorach Młodszych. LKS OKSZA Łobodno wogóle nie wystartujen ponieważ nie została ta drużyna zgłoszona do ligi.

POZDRO :!:

Jonkal 

Wysłany: 19 Marzec 2008, 15:30   

A ja mam takie pytanie, czemu pisze JUniorzy Młlodsi Grupa A itd... a nie jak bylo wczesniej w legendzie ze takkie i takie druzyny utworza I lige itp. itd. ? Taka mala anegdota mnie nurtuje ;)

Przed pisaniem zapoznaj się z treścią Regulaminu bądź skonsultuj się z Adminem lub Moderatorem.
Miłego Dnia ;) .

maks10001 

Wysłany: 19 Marzec 2008, 19:15   

Dobra uwaga jonkal, to powinno byc poprawione i jeszcze wypisanie Okszy z drugiej ligi

maraasek 

Wysłany: 19 Marzec 2008, 20:23   

pewnie się nie mieści w menu w jednej linijce ale mozna napisac np:
Juniorzy Mł. - I liga itd. itp.

Rafiki23 

Wysłany: 20 Marzec 2008, 00:59   

Witam,

Czyzu1992 napisał/a:
Mała poprawka jeśli chodzi o grupe B w Juniorach Młodszych. LKS OKSZA Łobodno wogóle nie wystartujen ponieważ nie została ta drużyna zgłoszona do ligi.
Oksza Łobodno jest nadal w terminarzu, jeżeli otrzymamy oficjalną informację że druzyna nie weźmie działu w rozgrywkach Juniorów, na pewno taka informacja zostanie zamieszczona.

Jonkal napisał/a:
A ja mam takie pytanie, czemu pisze JUniorzy Młlodsi Grupa A itd... a nie jak bylo wczesniej w legendzie ze takkie i takie druzyny utworza I lige itp. itd. ? Taka mala anegdota mnie nurtuje ;)
Oznaczenia są zgodne z oficjalnymi podanymi przez CzOZPN i my również takie stosujemy.

Miłego Dnia ;) .

Kaka2222 

Wysłany: 20 Marzec 2008, 12:19   

Na terminarzu który dostał nasz klub od CzOZPN też podano grupy "A","B","C" Czyli wszystko jest OK

Jonkal 

Wysłany: 20 Marzec 2008, 13:01   

Aha nie no to spoko ;) Chciałem się upewnić czy gdzieś, ktoś nie zrobił błędu ;)
A ja jeszcze mam taką propozycje, zapytanie czy istnieje możliwość utworzenia i prowadzenia tabel z królami strzelców grup ? Np. w zeszłej rundzie regularnie były prowadzone klasyfikacje strzelców w odpowiednich grupach i były one zawsze regularnie modernizowane. Może przemyślelibyście tą propozycje ? Taka prowadzona klasyfikacja byłaby dla większego zaangażowania poszczególnych zawodników oraz dla prestiżu wkońcu to jakieś wyróżnienie dla tych najlepszych łowców bramek :ok:

Miłego Dnia ;) .

Rafiki23 

Wysłany: 20 Marzec 2008, 14:31   

Jonkal napisał/a:
A ja jeszcze mam taką propozycje, zapytanie czy istnieje możliwość utworzenia i prowadzenia tabel z królami strzelców grup ?
Zawsze istnieje taka możliwość :) Jeżeli systematycznie po każdym meczu, z każdego spotkania będą podawani wraz z wynikami (przesyłane przez formularz) strzelcy goli to ja nie widzę problemu :)

Miłego Dnia ;) .

maks10001 

Wysłany: 21 Marzec 2008, 16:38   

Z tą klasyfikacją to super pomysł. tylko muszą się zaangażować niektóre osoby i powinno się udać :ok:

Odpowiedz do tematu