Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: Szarlejka
Wysłany: 28 Wrzesień 2015, 21:39

Metal Rzeki Wielkie - Junior Szarlejka 1-4 bramki dla szarlejki : 2x Mateusz GLab Jakub Glab oraz Tomasz Duda

Sebastian Łopuszyński 1x

Start powinien mieć w tym momencie 15 punktów nie wiem dlaczego jeszcze nie zmienili remisu na walkower dla startu z widzowem na tabeli głównej lecz to nie stety to tylko świadczy o tym jaka ta strona jest zacofana polecam stronę łączy nas piłka
Ostatnio zmieniony przez SKS 3 Październik 2015, 23:41, w całości zmieniany 1 raz

Może na stronie OZPNu :)
u nas z tego co mi wiadomo ma te 15 punktów ;)

_________________
Pozdrawiam
Moderator - Rafiki23

Przed pisaniem zapoznaj się z treścią Regulaminu bądź skonsultuj się z Adminem lub Moderatorem.

Wysłany: 11 Październik 2015, 17:35

Spora niespodzianka by nie powiedzieć sensacja Biała Gwiazda - Sparta 1;1 (0;1)
Sensacja dlatego, że Gospodarze grali z liderem a na dodatek cały mecz w 10. Bramka dla Białej Gwiazdy w ostatniej minucie meczu. Sędzia zakończył spotkanie po strzelonym golu;)
a co do drużyny Sparty to nie wiem czy nie przyjechali pierwszym składem czy zlekceważyli gospodarzy bo grali słabiutko i nie prezentowali się jak na lidera przystało.

Wysłany: 18 Październik 2015, 20:34

Biała Gwiazda Krasice - Iskra Mokrzesz 4;3 (3;0)
Po pierwszej połowie wydawało sie , że wszystko jest rozstrzygniete ale 2 karne w drugiej polowie dla Iskry troche namieszały i bylo tylko 3;2 ale pozniej bramka samobojcza zawodnika z Mokrzeszy i bylo 4;2. Wynik w ostatnich minutach ustalili goscie strzelajac bramke na 4;3.Derby dla Krasic;)) !!!

goalkepper12

Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 6
Skąd: Radomsko
Wysłany: 16 Grudzień 2015, 18:13

Klasowy Bramkarz szuka nowego klubu z okręgu Częstochowskiego w którym jest miła atmosfera a także gra w piłkę na dużym poziomie oraz która jest nastawiona na zwycięstwa sukces ligowy w przyszłym sezonie kontakt do mnie tel : 797853018 POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony przez goalkepper12 16 Grudzień 2015, 20:47, w całości zmieniany 1 raz

BGK !

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 117
Wysłany: 19 Marzec 2016, 07:19

Serce boli jak się patrzy na to, że IV Liga, Okręgówka, A Klasa wznawiają rozgrywki już dziś a nasza bundesliga dopiero za miesiąc :cisza:

Tymczasem zapraszamy na niedzielny mecz 20.03. na godz. 14 : Unia Masłońskie - Biała Gwiazda Krasice.! :super:

[ Dodano: 20 Marzec 2016, 17:12 ]
Unia Masłońskie - Biała Gwiazda Krasice 1 : 3 ( 0 : 2 ) ! :super:

Krasice przed sezonem rozegrają jeszcze 2 sparingi : 3 Kwietnia z Lelovia Lelów oraz 10 Kwietnia : KS Złoty Potok. Zapraszamy :super:

[ Dodano: 3 Kwiecień 2016, 18:32 ]
Lelovia Lelów - Biała Gwiazda Krasice 1 : 1 ( 0 : 0 ) !

A mówią że Krasice chamsko grają i wgl. Klimat bardziej przypominający mecz o Puchar Sześciu Narodów w Rugdy niż sparing. Dobrze że ten mecz już za nami i oby jak najmniej takich gwiazdorów na boiskach.! :super:

[ Dodano: 19 Kwiecień 2016, 18:54 ]
Na stronie Białej Gwiazdy dostępna jest już relacja z meczu z Metalem Rzeki Wielkie, kompletna klasyfikacja strzelców po 10 kolejkach, wyniki oraz tabela.

Metal Rzeki Wielkie - Płomień Lgota Mała 5:0

Gospodarze jak już do tego przyzwyczaili weszli mocno w mecz szybko obejmując prowadzenie 2:0. Później gra toczyła się głownie w środku, lecz większość pojedynków wygrywali goście, dzięki temu iż mocno ofensywnie grał jeden ze stoperów Płomienia, co dawało im przewagę w środkowej strefie. Jednak przewaga nie przenosiła się na sytuacje bramkowe. Piłkarze z Lgoty w pierwszej połowie stworzyli sobie jedną wyborną sytuację, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz gospodarzy. Pod koniec pierwszej połowy kontra gospodarzy skończyła się golem na 3:0. Druga połowa toczyła się pod dyktando gości, ale posiadanie piłki nie przyniosło efektów w postaci gola. Jedna sytuacja sam na sam skończyła się niecelnym uderzeniem gracza Płomienia. Gospodarze skoncentrowali się na wyprowadzaniu kontrataków, które przyniosły efekty w postaci bramki oraz rzutu karnego, pewnie zamienionego na bramkę.