Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: menadzer
29 Wrzesień 2013, 22:03
Co myślicie o rywalizacji w B klasie I
Autor Wiadomość
Hudara 

Wysłany: 5 Maj 2006, 12:40   Co myślicie o rywalizacji w B klasie I

Ja uważam że Raków na 101% awansuje ale jest jeszcze możliwość awansu z 2 miejsca i mam nadzieje ża to MÓJ klub awansuje ale raczej niemamy szans 10pkt straty do 2 miejsca, za to za rok napewno awansujemy i kto wie może powrócimy do IV ligi !!! :D

dab_krycha 

Wysłany: 8 Maj 2006, 11:24   

Rakow mial awans jak tylko zgloisil druzyne do rozgrywek heh.Co ja sadze o B klasie gr.I ?! Hmmm moge tylko powiedziec ktore druzyny sa w miare dobre ktore slabsze takie porownanie z meczykow pomiedzy Plomieniem II a reszta.

RAKOW- Jak juz byla mowa poza zasiegiem.Gdyby chlopaki sie sprezyli na kazdy mecz to wybniki bylby dwa razy wyzsze, widac ze im sie niebardzo chce,a to i tak wystarcza.

Piast Lubojna- Sredni zespol.Mlody ambitny, ale styl gry kopnij biegnij.Bronia tego zespolu jest wybicie pily do przodu na szybkich napastnikow.POEZJA hehehe.Wice lider jak najbardziej nie zasluzony!!!

Grom Cykarzew- Kolejny sredni zespol, ktory chu.. wie dlaczego jest tak wysoko?!Kartoflisko tam maja takie ze sie nieda grac.Druzyna bez pomyslu na gre.Ogolnie zespol do ogrania jak i Lubojna.Tak samo 3 miejsce nie zasluzone.

Amator Golce- Mysle ze po Rakowie jedna z najlepszych.Doswiadczony zespol,ktory pokazuje to podczas gry.Mysle ze oni powinni walczyc o 2 miejsce.

KS Panki-No i ten zespol tez uwazam za bardzo dobry.Mysle ze to oni powinni walczyc o 2 miejsce z Golcami, a nie jakas Lubojna i Cykarzew.

Kmicic Kruszyna- Zespol zakapiorow, ktorzy zbieraja sie na 10 minut przed meczem i nawet rozgrzewki nie robi ja nie wiem jak oni tam graja.Ogolnie slaby zespol.

Swit Borowno- Kolejny sredni zespol, ale lepszy od Kruszyny.Cos jak Lubojna i Cykarzew.

Maraton Walenczow- Hmm o tym nie napisze nic bo nie widzialem ich w akcji.

Olimp Gol Rybna- Rowniez sredni zespol, kolejny po Lubojnie, Cykarzewie i Borownie.

Plomien II Kuznica- Tutaj gram tak wiec moge powiedziec cos wiecej.No to zespol bardzo, ale to bardzo mlody.Brak doswiadczenia.Dobre mecze przeplatane ze slabymi.Zespol ktory w kolejnym sezonie moze powalczyc nawet o awans.Ale do tego bedzie potrzebne lepsze przygotowanie do sezomnu aby kondycyjnie lepiej to wygladalo, bo w tej rundzie widac jak nam brakuje tej wytrzymalosci.

Orkan II Gnaszyn- Ciezko powiedziec.Mysle ze tam gdzie sa to jest wlasnie ich miejsce.

Metal Rzeki Wielkie- Nie gralem wiec nie wiem co prezentuja.

Pajak II Wasosz- Cos podobnego do Gnaszyna.

Orly Kusieta- Pierwsza runda katastrofa.W drugiej widac ze zebrali troche doswiadczenia i juz cos tam pokazuja.

To tylko moje spojrzenie na nasza grupe.Tak widze sile tych zespolow po grze z nami nie widzialem ich w innych spotkaniach.Pozdro

Hudara 

Wysłany: 8 Maj 2006, 19:19   

Zgadzam się z tobą prawie w 100% po za Amatorem golce jak grali u nas (W PANKACH) to normalnie katastrofa nieumieli nawet kopnąć piłki. Jeżeli chodzi o lubojne czy cykarzew to zgadzam się całkowice w 100% też dziwie się dlaczego oni są tak wysoko na naszym boisku cykarzew rozgromiliśmy aż 7:0.Sądze że mamy dobrze pokładany zespół ale czegos brakuje być może w następnym sezonie awansujemy :)

Mlodszy18 

Wysłany: 10 Maj 2006, 11:08   w 95% prawda

Jestem z Czestochowy i przy okazji byłem na ostatnim meczu Kmicica i wiesz co nic o tym zespole nie wiesz a po za tym to nie banda zakapiorów tylko ludzi i myślę że tak napisałeś bo twoja druzyna z nimi przegrała albo coś w tym stylu a jesli się zbieraj a 10 minut przed meczem to i tak dobrze stoja w tabeli, to co dopiero by było gdyby sie zbierali godzine przed meczem i takze trenowali to wiesz co byli by na drugim miejscu za Rakowem, a jesli chopdzi o Piasta Lubojnę to chłopaki niezle graja.

dab_krycha 

Wysłany: 10 Maj 2006, 11:21   

<Mlodszy18>Sorki jesli cie urazilem, ale to jest moj punkt widzenia.Jesli zajechalismy na mecz z nimi, a tu goscie sie dopiero zjezdzali, wiekszosc wczorajsza, albo swiezo wychlana.Sadzilo niemal od kazdego alko,a do tego nie zrobili zadnej rozgrzewki.To fakt przegralismy tam, ale nie dlatego tak napisalem, bo nie tylko z nimi przegralismy, a jednak o innych napisalem, ze sa dobrym zespolem.Ogolnie to ja ich widzialem raz w akcji i to jeszcze w pierwszej kolejce, wiec moze to tylko wtedy tak wygladalo.Wiec sory za okreslenie.Nadal jednak bede sie trzymal swojego zdania ze to slaby zespol.Jesli w rewanzu pokaza lepsza gre to sprostuje.Pozdro
A i jeszcze jedno moze wy tez byscie opisali po krotce cos o zespolach w naszej B-klasie??

Mlodszy18 

Wysłany: 10 Maj 2006, 11:46   

Obserwuje "B" klase od 4 lat i widze mniej więcej jak kto gra. Według mnie Borowno ma najlepszy sezon od prawie 10 lat. Golce graja bardzo ladna piłke w tym meczu gdy przegrały własnie z Kruszyna grały bardzo madra i przemyslana grę. Jestem za nimi aby weszli do A klasy. Piast Lubojna kiedys 0 teraz niezła drużyna "jeden zawodnik robi cała robotę", ale druzyna poukładana i pokazujaca niezły futbol. Grom Cykarzew według mnie nic nie graja mają duzo farta ale i to jest potrzebne zasługują na 8 pozycje w tabeli. Panki nie znam tej druzyny dlatego że widze ja po raz pierwszy wiec nie bede się wypowiadał. Kruszyna przez wszystkie lata utrzymuje się w czołówce. jezeli im wyjdzie mecz to grają koncertowo oraz ładny futbol. Maraton walenczów też nie wiem ale zajmuja wysoką pozycje w tabeli jak na pierwszy sezon. Kusięta pierwszy sezon---- wtopa, teraz zaczynaja cos grac np. wygrana z Borownem, widac zaczynaja sie ogrywac. Metal Rzeki - jak co roku dolna część tabeli od kilku lat graja ten sam futbol ale nic ciekawego. Rybna jak co roku połówka tabeli, boisko jest tragedia ale jesli im wyjdzie mecz to coś graja ---- średniaki "B" klasy. Pajak II Wąsosz- co oni maja grac jak nie maja zawsze składu bo wszyscy jada na mecz pierwszej druzyny gra w 10 wiąze się z wynikami. Gnaszyn to samo co Wasosz. Wiadomo było że Raków wygra B klase bez przeszkód. Moim zdaniem taka druzyna powinna zaczynac rozgrywki w wyzszej klasie rozgrywkowej.
Pozdro. :)

dab_krycha 

Wysłany: 10 Maj 2006, 11:59   

Eeee no to ty mozesz sie pokusic o sprawiedliwa ocene tych zespolow.No ja jak juz pisalem to opisalem je pokrotce poprzez to co zaobserwowalem w meczach bezposrednich z nami.Co do Gnaszyna i Pajaka zgadzam sie maja krotka lawke szczegolnie ci pierwsi.Pajak z nami nawet w miare skladem gral.Unas w tej rundzie sytuacja wyglada bardzo podobnie gramy bardzo okrojonym skladem.

Hudara 

Wysłany: 10 Maj 2006, 18:24   

Widze, że to forum się rozkręca. Niby B klasa, ale zainteresowanie niezłe. Jeżeli chodzi o KS PANKI to moge powiedzieć, że drużyna za czasów "DEALU" graliśmy wtedy w okręgówce i nasza drużyna niemiała sobie wtedy równych, ale w IV lidze niestety było już inaczej graliśmy tylko jeden sezon zabrakło nam dosłownie 1pkt!!! do utrzymania. Póżniej był coraz to gorzej aż w 2001r (A klasa) klub został rozwiązany :( .W 2005 roku klub reaktywowano :D .W naszym składzie niema rewelacji jest kilku zawodników doświadczonych z czasów kiedy graliśmy w okręgówce ale są w średnim wieku, są także młodzi persektywiczni zawodnicy. Mimo tego sądze, że skład mamy całkiem niezły ale brakuje zgrania, szczęścia i sam niewiem czego :/ . Mam nadzieje że za rok znajdzie się jakiś sponsor, Który pomoże nam. Boisko mamy całkiem niezłe (na okręgówke sie nadaje) Być może w tym roku może zostanie ukończona szatnia :D naprawde niezła. Kibice są, jedym problemem jest właśnie sponsor, który da pieniądze na skład, Który może walczyć o A klase :D
pozdro :cool:

Mlodszy18 

Wysłany: 11 Maj 2006, 13:29   

Cze kogo typujecie za rok do awansu do "A" klasy?
I uwazam że strona ta powinna zawierac statystyki takie jak np: najlepszy strzelec itd. co o tym sadzicie?.

Rafiki23 

Wysłany: 11 Maj 2006, 22:55   

zapraszam tutaj :)
http://astar.czest.pl/forum/viewtopic.php?p=394

Przed pisaniem zapoznaj się z treścią Regulaminu bądź skonsultuj się z Adminem lub Moderatorem.
Miłego Dnia ;) .

tomasz_18 

Wysłany: 12 Maj 2006, 10:59   

Z Pankami przegralismy 7-0 bo gralismy bez 5 zawodnikow z podstawy. Jesli chodzi o nasz zespol to tez sa to głównie mlodzi chlopcy ktorzy graja pierwszy albo drugi sezon. I nie mowcie mi tutaj "znawcy tematu" ze Cykarzew czy Lubojna niewiadomo dlaczego sa tak wysoko. Cykarzew juz od kilku sezonow jest w czubie tabeli. A Lubojna tylko pierwszy sezon w B kl (po spadku z A) miala ciezki. Od tamtego momentu ida w gore. A koles z Kuznicy Marianowej to niech sie lepiej nie odzywa bo ostatnio jakos sobie z nami nie poradzili na wlasnym terenie (mimo ze gralismy bez 2 podst obroncow)

GROM CYKARZEW

orzel169 

Wysłany: 12 Maj 2006, 15:46   

zgadzam sie z Toba Cykarzew gra dobra pilke i zasluguje na miejsce w gornej czesci tabeli aczkolwiek z Orłami zremisowali :P lubojna tez jest dobra ale zgadzam sie ze wczesniejszym komentarzem, ze maja jednego czlowieka w przodzie ktory robi wszystko. Ja jestem zawodnikiem Orłów i musze powiedziec ze gramy tym samym skladem co jesienia ale dobry trening i nabycie doswiadczenia skutkuje co widac w tabeli. Jest to nasz I sezon a klub zostal reaktywowany po 25 latach. Postaramy sie troszeczke zamieszac w tabeli :D .

Odpowiedz do tematu