Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sądzicie o beniaminku ''PAJĄKU'' Wąsosz
Autor Wiadomość
BooWa 

Wysłany: 23 Listopad 2007, 12:47   

Na www.ksczestochowka.prv.pl wywiad z zawodnikiem Pająka - Pawłem Królem.

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 23 Listopad 2007, 22:00   

Bartek Dobosz z pewnością nie jest "najsłabszym ogniwem" zespołu, a w niedalekiej przyszłości udowodni to wszystkim krytykantom :!: :zdrowko:
o grze Łukasza Krzyczmanika można mówić wiele, ale na pewno nie to że jest "słaby" :!: :zdrowko:
to, że Pająk gra nierówno, to fakt niezaprzeczalny, ale czego można się spodziewać, gdy skład personalny jest "świeży" a zawodnicy w zdecydowanej większości młodzi, z czym wiążą się takie a nie inne "dolegliwości" :?:
Ostatnio zmieniony przez kml10 27 Listopad 2007, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  

ads43 

Wysłany: 23 Listopad 2007, 22:27   

kml10 napisał/a:

o grze Łukasza Krzyczmanika można mówić wiele, ale na pewno nie to że jest "słaby" :!:

naprzyklad co?? powiedz mi bo bardzo jestem ciekaw.... :zdrowko:

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 23 Listopad 2007, 23:19   

na przykład to, że chłopak naprawdę dobrze gra w piłkę... nie jestem jego managerem i nie będę mu tu robił "reklamy", ale jeśli już to sugerowałbym abyś to Ty pisał konkretnie co do niego masz, albo nic nie pisał :!:
bo takie nic nie znaczące ogólniki typu:
ads43 napisał/a:
a co myslicie o grze Łukasza Krzyczmanika? Według mnie jest to ogromne rozczarowanie :zakrecony:

lub
ads43 napisał/a:
ale ten Łukasz... :zakrecony: Słaby jak nie wiem, powinien raczej w A klasie grac... :dobani:

to jest bullshit :!:

mateusz192114 

Wysłany: 26 Listopad 2007, 10:14   

kml10????? to kamil ??? opiłka ??? czekam na odpowiedz!!!!!!!!!!

[ Dodano: 26 Listopad 2007, 10:15 ]
to ty kamil??????

deco2502 

Wysłany: 26 Listopad 2007, 19:10   

Hmmmm....tutaj nie ma sie co kłucić.... W koncu nie jest to forum nie do kłucenia sie :wsciekly: i obrazania innych piłkarzy... :wsciekly: niech Ci którzy tak sie wysmiewają wyjdą na boisko i pokazą jak umia to wtedy pogadamy czy oni wogóle umieja grac w piłke czy tylko przeplatac jezykiem?? grac na placu to kazy umie ale na wymiarowym boisku to juz jest całkiem cos innego :dobani: po prostu trzrba zacząc dobrze grac i pokazac cos w 2 rundzie.... ja mysle ze kluczowa role w 2 rubdzie zagrają niedawno kupieni piłkarze np Łukasz Krzyczmanik :) lub Bartek Dobosz który tą runde z tego co wiem miał fatalną... ;/ widziałem go na derbach i grał jak... :zakrecony: no ale mysle ze w pierwszej rundzie to dopiero "poznawal" sie z klubem i stylu gry Pająka.

SORY WSZYSTKICH ZA MÓJ POPRZEDNI POST W KTÓRYM TROCHE NIEJASNO POWIEDZIAŁEM O TEJ DRUZYNIEALE WTEDY MIAŁEM O NIEJ TAKIE ZDANIE :)
PREMYSLAŁEM TO I MYSLE ZE TERAZ ICH GRA SIE POPRAWI :D

ALE W KONOPISKACH KRÓLEM JEST NADAL LOOOOOTTT!!!! :) :ok: :zdrowko:

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 27 Listopad 2007, 19:48   

:zdrowko:

jogurt 

Wysłany: 27 Listopad 2007, 21:47   

Chciałbym sie dowiedzieć czy Pajak przewiduje wzmocnienia na rundę rewanżową?

robert 

Wysłany: 29 Listopad 2007, 10:08   

Z tego co wiem to beda. Druzyna ma byc wzmacniana w kazdej przerwie, jesli pozycja w tabeli bedzie niezadowalajaca. Celem na ten sezon jest pierwsza czworka, a na nastepny walka o awans. Druzyna jest budowana z mlodych perspektywicznych zawodnikow. Na efekty pracy trenera i druzyny trzeba troche poczekac. Przypominam, ze zespol po awansie do okregowki zostal calkowicie odmlodzony. :ok: W niedlugim czasie ma byc otwarta profesjonalna strona internetowa. Adres podam na forum. Pozdrawiam wszystkich kibicow Pajaka i fanow futbolu. :zdrowko:

styropian 

Wysłany: 29 Listopad 2007, 19:20   

chodźby nie wiem kto przyszedł do pająka i tak będzie słaby !!!
pająk nic nie pokazał w tej rundzie ani nie pokaże w następnej . widziałem parę meczy i jedyne co mi się ciśnie na usta to jeden wielki chaos , zero ładu i składu . w tej druzynie nie ma nawet kogo pochwalic wszystko w tej druzynie jest przecietne :dobani:

mateusz192114 

Wysłany: 1 Grudzień 2007, 18:39   

eeeno to fajnie ze ma byś stronka................ a kto ją ma prowadzić??

max1 

Wysłany: 29 Grudzień 2007, 12:17   

Kiedy będzie uruchomiona zapowiadana już jakiś czas temu strona internetowa klubu z Wąsosza ?

Odpowiedz do tematu