Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Rafiki23
6 Lipiec 2008, 10:56
derby Konopisk
Autor Wiadomość
pawel900 

Wysłany: 16 Wrzesień 2007, 09:38   

w jakim skladzie graly konopiska

robert 

Wysłany: 16 Wrzesień 2007, 13:04   

anie Szymanek,niech pan przestanie podgrzewać atmosferę,to jest sport.Swoimi epitetami,doprowadza pan do tego,że koledzy z obu drużyn stają się byłymi kolegami.
Nie o to w piłce chodzi.Był pan przecież dobrym piłkarzem i takim powinien pan być człowiekiem.Niech pan swoim zachowaniem daje pozytywny przykład swoim zawodnikom.Agresja i nienawiść to nie są dobre przymioty.Gmina na tym traci,zawodnicy na tym tracą,a co o tym mają myśleć dzieci z naszych klubów.Apeluję do pana rozsądku.Pan te dzieci również wychowuje.Doprowadzi pan do tego że rodzice nie będą puszczać dzieci na treningi.Tak w Locie jak i w Pająku ma panować atmosfera SPORTOWEJ rywalizacji.Niech Pan nie zmusza mnie,żebym podjął kroki w celu odsunięcia pana od zarządzania klubem.Pana wypowiedzi nie licują z godnością takiego klubu jak LOT.Kibice nie muszą ich słuchać.Niech rozsądek będzie górą nad emocjami.Pozdrawiam. :zdrowko:

[ Dodano: 16 Wrzesień 2007, 14:05 ]
Panie Szymanek,niech pan przestanie podgrzewać atmosferę,to jest sport.Swoimi epitetami,doprowadza pan do tego,że koledzy z obu drużyn stają się byłymi kolegami.
Nie o to w piłce chodzi.Był pan przecież dobrym piłkarzem i takim powinien pan być człowiekiem.Niech pan swoim zachowaniem daje pozytywny przykład swoim zawodnikom.Agresja i nienawiść to nie są dobre przymioty.Gmina na tym traci,zawodnicy na tym tracą,a co o tym mają myśleć dzieci z naszych klubów.Apeluję do pana rozsądku.Pan te dzieci również wychowuje.Doprowadzi pan do tego że rodzice nie będą puszczać dzieci na treningi.Tak w Locie jak i w Pająku ma panować atmosfera SPORTOWEJ rywalizacji.Niech Pan nie zmusza mnie,żebym podjął kroki w celu odsunięcia pana od zarządzania klubem.Pana wypowiedzi nie licują z godnością takiego klubu jak LOT.Kibice nie muszą ich słuchać.Niech rozsądek będzie górą nad emocjami.Pozdrawiam. :zdrowko:

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 16 Wrzesień 2007, 14:06   

mnie tez przykro, anonim123, ze moje typowanie sie nie powiodlo :P , aczkolwiek gratuluje Wam zwyciestwa, podobno szczescie sprzyja lepszym...
pamietajac jednak o tym, ze trening czyni mistrza postaramy sie zrewanzowac w przyszlej rundzie :ok: pozdro ! :zdrowko:
Ostatnio zmieniony przez kml10 16 Wrzesień 2007, 21:59, w całości zmieniany 1 raz  

anonim123 

Wysłany: 16 Wrzesień 2007, 14:49   

Ok to bede Cie nadal obserwowac czy teoje umiejetnosci poszly w gore :hyhy: przykro mi ale to nie ja strzelilem :ok:

johnymnemonic 

Wysłany: 17 Wrzesień 2007, 20:42   

anonim123 napisał/a:
Ok to bede Cie nadal obserwowac czy teoje umiejetnosci poszly w gore :hyhy: przykro mi ale to nie ja strzelilem :ok:

No to może ujawnij się pan, panie anonim, co? Bo na razie, jak zauważyłem, tylko w gębie starasz się być mocny. A i to nie bardzo Ci wychodzi...

anonim123 

Wysłany: 17 Wrzesień 2007, 20:47   

Wcale takiego odczucia nie ma ze tak robie ale po co Ci to wiedziec kim jestem nie interesuj sie nie swoimi sprawami!!!!

johnymnemonic 

Wysłany: 18 Wrzesień 2007, 10:15   

anonim123 napisał/a:
Wcale takiego odczucia nie ma ze tak robie ale po co Ci to wiedziec kim jestem nie interesuj sie nie swoimi sprawami!!!!

Tak się składa panie anonim, że sprawy Pająka nie są mi obojętne, więc moje zainteresowanie jest raczej jak najbardziej na miejscu. Szczególnie jeśli na forum wypowiadają się takie śmieszne ludziki, jak pan, panie anonim.

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 18 Wrzesień 2007, 12:08   

Śmieszne jak śmieszne, ale na pewno tchórzliwe trochę i nieuczciwe, skoro oceniając innych samemu boją się poddać ocenie...

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 18 Wrzesień 2007, 13:29   

ta wypowiedź (która zniknęła :ok: ) mówi o tobie wszystko Mlody16... :zabanowany: :lamer:

malacz83 

Wysłany: 1 Maj 2008, 08:44   

Już w sobotę kolejne derby. Czy Pająkowi uda się zrewanżować za ostatnią porażkę? Wierzę, że tak ;)

Mirex 

Wysłany: 1 Maj 2008, 09:15   

Zapowiada się fajny mecz i obstawiam wygraną Lotu,oczywiście jeśli Hary nie wejdzie. :super:

Odpowiedz do tematu