Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Rafiki23
6 Lipiec 2008, 10:56
derby Konopisk
Autor Wiadomość
kml10
[Usunięty]

Wysłany: 9 Wrzesień 2007, 19:46   derby Konopisk

wielkimi krokami zbliżają się derby Konopisk 2007 pomiędzy beniaminkiem "okręgówki" "PAJĄKIEM" Wąsosz a "starymi wyjadaczami" - "LOTem" Konopiska :hyhy: Jestem ciekaw co sądzicie o tym spotkaniu, tym bardziej, że słyszałem, że atmosfera przed meczem coraz bardziej się zagęszcza... :super: której drużynie dajecie większe szanse na zwycięstwo :?: Ja osobiście nie wyobrażam sobie zwycięstwa "LOTu" :!: "PAJĄK" musi wygrać to spotkanie, aby potwierdzić dominację w gminie i nie splamić swojego honoru :cwaniak: słyszałem też, że jeśli nie wygramy tego spotkania na boisku, to na pewno zwyciężymy na trybunach :zabawa: :hurra:

tylko kibic 

Wysłany: 9 Wrzesień 2007, 21:40   

no zobaczymy jak narazie z tego co mi wiadomo po pojedynku pucharowym przegranym przez pajak moze uda sie zrewanzowac ale jak narazie jeden zero dla konopisk 1:0 teraz szansa na rewnanz szczerze jest mi to obiojetne zadnej druzynie nie kibicuje dlatego zycze obu powodzenia i fajnie by bylo jak by mecz przebiegl fer play ale rozne opinie chodza po okregu co do obu druzyn i smiesznego nastawienia ludzi z tych klubow zaczynam myslec ze powinnii co poniektorzy wybrac sie do iraku alo afganistanu tam by sie przydali tacy fanatycy "świętych wojen" hahaha

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 9 Wrzesień 2007, 22:00   

co masz na myśli tylko kibic, pisząc
Cytat:
smiesznego nastawienia ludzi z tych klubow
:?:

Mlody16 

Wysłany: 9 Wrzesień 2007, 22:15   

Tylko kibic madrze pisze, jednak sam osobiscie sadze ze Lot jest druzyna nr 1 w gminie i kazdy o tym wie.

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 9 Wrzesień 2007, 22:48   

jestes niepowazny Mlody16, piszac, ze kazdy o tym wie...

arcalen 

Wysłany: 9 Wrzesień 2007, 23:16   

przyznam szczerze ze czekam na to wydarzenie z niecierpliwością :super: jest sprawą oczywistą ze nie bedzie to zwyły mecz :super: wydaje mi sie że druzyna Pająka nie funkcjonuje jeszcze zbyt dobrze jednak jest to sprawą oczywistą ze względu na personalne zmiany w składzie i na ławce trenerskiej Pająka.Pająk jest drużyną perspektywiczną i potrzebuje czasu na zgranie sie zawodników.jednak w takim meczu nie bedzie to miało zadnego znaczenia :super: w takich derbach bedzie liczyło sie zaangażowanie,ambicja,cwaniactwo boiskowe...niesamowitą role odegra psychika,drużyna która da sie sprowokwac przeciwnikowi,a twardej i nie zawsze fair gry w takim meczu napewno mozna sie spodziewac moze poledz z kretesem :dobani: mlody16 mozesz sobie pisac ze Lot jest druzyna numer 1 w gminie bo wszyscy wiedza ze piszesz to po to żeby troche zaiskrzyło na forum bo sam nie mozesz sie pogodzić żę Pająk rozwija sie w tak szybkim tempie i niedługo będzie klubem o wiele lepiej funkcjonującym od moze jeszcze i w tej chwili lepszego sportowo Lotu.niestety ale Lot przegra bo ma w zarządzie leśnych dziadków którzy swoim sposobem działania przypominaja mi troche tych z z Miodowej :dobani: naprawde Lot psuje swe dobre imie przez tych ludzi,a ostatnie nie ptwierdzone jeszcze informacje ze jeden z dzialaczy zamierza pomoc swej druzynie i chce wejsc na boisko w meczu z Pająkiem blokując tym samym miejsce mlodemu zawodnikowi są naprawde smieszne :mur: jednak czy to prawda okaze sie dopiro w sobote :zdrowko: mam nadzieje ze na mecz przyjdzie duzo kibicow i beda ogladac mecz na stajacym wysoko poziomie :zdrowko:

Altacet 

Wysłany: 10 Wrzesień 2007, 01:01   

arcalen jeśli myślisz, że pajak moze w tym meczu cos zrobic to sie mylisz na calej lini! LOT zgniecie pajaczka :urodziny: hmm.. ba! napewno ta niby pajęczynka zostanie zerwana ! pozatym, chęc gry zglasza nasz grajacy dzialacz andrzej szymanek! moze bedzie to nasz as! LOT LOT LOT!!!

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 10 Wrzesień 2007, 14:52   

widzę, ze niektórym trudno się pogodzić z tym, że era panowania "LOTu" w gminie Konopiska dobiega końca :super:
wypowiedzi tego typu, jak ta Altaceta, zdają się to potwierdzać, ponieważ brzmią jak desperackie wmawianie sobie, że się jest wielbłądem, podczas gdy jest się "tylko" człowiekiem :zdrowko:
a tak a propos pana Andrzeja Szymanka.. słyszałem już wcześniej o tym, że chce on zagrać, ale nie do końca traktowałem tą plotkę na serio. Teraz gdy Altacet to potwierdza, to zastanawiam się czy "LOT" naprawdę myśli, że takie szalone come back'i mogą w czymkolwiek pomóc :?: Jeśli tak, to gratuluję Wam wyobraźni :!: :zabawa:

arcalen 

Wysłany: 10 Wrzesień 2007, 15:16   

czyli jednak potwierdzją sie te rewelacyjne doniesienia :mur: ciekaw jestem postawy na boisku tego pana i mam nadzieje ze jego umiejetnosci pilkarskie sa duzo lepsze od tych zwiazanych z prowadzeniem klubu piłkarskiego...jednak nadal wierze ze informacje o jego występie sa wyssane z palca i jest to tylko kiepski zart :mur: Altacet Lot moze sobie pomarzyc o zerwaniu pajeczynki ale za nim sie obroci to sie w nią zapląta :super: Pająki pokażą Lotowi kto rządzi w regionie na boisku i na trybunach :cisza: :zdrowko: jescze tylko 5 dni :hurra:

rakieta 1989 

Wysłany: 10 Wrzesień 2007, 17:51   

jesli chodzi o sam mecz to wsystko wyjdzie podczas meczu a grozby pod adresem ze na trybunach cos tam sie bedzie dzialo sa smieszną grozba myslal by kto ze Pajak ma kibiców hoolsów:P hehe Lot tez nie ma kibicow ale przeciez to jest mecz o tzw.."Mistrza Gminy"...:D:D:D

BYŁ BEDZIE JEST RAKÓW RKS!!!!!!!

Mirex 

Wysłany: 10 Wrzesień 2007, 18:13   

Napewno bardziej przyszłościową drużyną jest Pająk ale ma mniej doświadczenia więc Lot jest faworytem ,ale mam nadzieje że wygra Pająk :super: który jest napewno klubem lepiej zoorganizowanym :cisza:

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 10 Wrzesień 2007, 18:32   

a gdzie Ty rakieta 1989, słyszałeś o jakichkolwiek groźbach :?:
wiadomo, że "PAJĄK" nie "dorobił się" jeszcze hools'ów, bo i nie są oni potrzebni klubowi na tym poziomie rozgrywek...

BYŁ, BĘDZIE, JEST... RAKÓW RKS !!!

Odpowiedz do tematu