Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

[IV liga] 13.04 17:00 Slavia Ruda Śląska - LKS Kamienica Pol
Moderator

Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 352
Skąd: Osiny
Wysłany: 19 Kwiecień 2013, 14:51   [IV liga] 13.04 17:00 Slavia Ruda Śląska - LKS Kamienica Pol

Podopieczni trenera Artura Minkiny w pierwszej połowie rozegrali bardzo dobre zawody, jednak piłka w siatce rywali znalazła się tylko raz, a zdobywcą bramki w 26. minucie był Kamil Ścisłowski. Nasza drużyna stworzyła kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, ale do przerwy rezultat pozostawał niezmienny.

Po gwizdku oznajmiającym rozpoczęcie drugiej połowy spotkania prowadzenie kamieniczan podwyższył Dawid Świtała, ale kilkanaście minut później przeciwnicy odpowiedzieli bramką kontaktową. W 75. minucie czerwony kartonik za niesportowe zachowanie zobaczył Świtała. Czerwoną kartkę ujrzał też w 86. minucie piłkarz Slavii. Kiedy rozpoczęło się wyczekiwanie na ostatni gwizdek w tym meczu, Slavia zaskoczyła defensywę Kamienicy i strzeliła gola wyrównującego. Szczęście w tym dniu było jednak po stronie naszych zawodników i w 93. minucie rzut karny na zwycięską bramkę zamienił Wosiewicz.

Slavia Ruda Śląska - LKS Kamienica Polska 2:3 (0:1)

0:1 - Ścisłowski 26.

0:2 - Świtała 52.

1:2 - Zalewski 69.

2:2 - Puschhaus 90+1.

2:3 - Wosiewicz 90+3.

Slavia: Franke - Pawlak (85. Kudełko), Szymański (65. Chmurczyk), Goczoł - Met, Koseła (46. Foryś), Puschhaus, Rejmanowski, Szaruga (40. Kowalik), Gancarczyk - Zalewski.

LKS: Szramowiat - Ciekot, Szymczyk, Mesjasz, Porębiński - Skwarczyński, Dobosz, Wosiewicz (90+3. Jasiurski), Nabiałek (63. Wiśniowski), Ścisłowski - Świtała.