Będzie bardzo ciężko dla wszystkich zespołów. Panki oczywiście też na pewno się wzmocnią. Najważniejsze to miec szeroką kadre.

Z tego co widziałem to Panki będą mieć bardzo przyzwoitą ekipę jak na 4 ligę. Uważam, że z takim składem utrzymanie to realne zadanie.
_________________
KSPlomienPrzystajn.futbolowo.pl

Posty: 119
Wysłany: 15 Sierpień 2016, 11:08

KS Panki - Górnik Piaski 0:0. Wynik wszyscy znają. Goście pierwszą połowę zaczynają z wiatrem i od razu ruszają do mocnego ataku. Gospodarze trochę onieśmieleni i stremowani dopiero po kilkunastu minutach zaczynają grać swoje. W tym czasie goście mogli zdobyć bramkę - atomowe wrzuty z autów kapitana gości stanowiły duże zagrożenie. Potem jeszcze świetna sytuacja gości i mecz się wyrównuje, do głosu dochodzą Panki. Po przerwie to Panki są sporo lepszym zespołem lecz nie potrafią udokumentować tego bramką. W sumie remis nie krzywdzi żadnej z drużyn, ale lepsze wrażenie chyba pozostawili gospodarze.
Bardzo cieszy ogromna, jak na nasze warunki, frekwencja. Super przygotowany obiekt. Chwała za to gospodarzowi i zarządowi. Miła atmosfera. Patrząc na drużyny w grupie, będzie ciężka walka, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.

[ Dodano: 11 Wrzesień 2016, 20:01 ]
Tychy - Panki 5:0. Wynik mówi wszystko, tak jak fakt, że na boisku 8 (słownie - ośmiu) zawodników pierwszej drużyny GKS-u, w tym tacy zawodnicy jak Gancarczyk czy Zganiacz :mur:

alex1

Dołączył: 07 Cze 2014
Posty: 162
Skąd: Gmina Poraj
Wysłany: 1 Październik 2016, 20:04

Polonia Poraj i kibice pokazali klase natomiast goscie szkoda slow . Kibice z Myszkowa totalne bydlo :cisza:

[ Dodano: 1 Październik 2016, 21:14 ]
Po kilku minutach doping ze strony Myszkowa jazda z k.....i . Ruch HKS . Odpowiedz byla grzeczna panowie spokojnie bo jestescie w strefie Rakowa Czestochowa :super:

Posty: 119
Wysłany: 17 Październik 2016, 20:02

Ciężka praca czeka nowego trenera KS Panki, Pana Michała Skowrona. Wierzę, że da radę. Mecz z Rakowem II (tzn. mniejsze pół Rakowa II, bo sześciu to Raków I) był jak najbardziej do wygrania, no ale jak się nie strzela 3 sam na sam, to trudno liczyć na tym poziomie na punkty. Nie możemy też sami się wykładać i grać w niedziele, bo to woda na młyn dla tzw. rezerw. Wystarczyło zagrać w sobotę i Kosa, Cyferta, Kamińskiego, Szymańskiego, Zaradnego i pewnie Rumina byśmy w Pankach nie zobaczyli. Ci goście zrobili różnicę, choć szału nie było. System jest chory, ale nie można samemu sobie życia utrudniać, na wiosnę mecze z Piastem czy GKS Tychy trzeba koniecznie grać w terminach meczy pierwszych drużyn.