Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
[Jun. St.] III Liga Śląska Juniorów Starszych - grupa I
Autor Wiadomość
miki123124 

Wysłany: 8 Wrzesień 2014, 20:46   

Bramkarz z Koniecpola w meczu z Hutą również "skasował" jednego z moich kolegów, wyglądało to bardzo niebezpiecznie
Wiem taka jest gra ...

klemens12342 

Wysłany: 8 Wrzesień 2014, 21:32   

ludzie wy nie znacie przepisów w piłce nożnej ?
bramkarz zawsze idzie do końca dla niego najważniejsza jest piłka i tak robię dla mnie to jest ważne ! a jeżeli ktoś myśli ze jest kozak i ugra dużo z jakimkolwiek bramkarze to sie myśli !
Pozycja bramkarza jest w piłce najniebezpieczniejsza pozycja na boisku i my tylko możemy zadbać o swoje zdrowie jeżeli bym w tej sytuacji z Huta nie wystawił kolana to ten koleś by mnie staranował i podejrzewam ze źle bym skończył. Więc zastanów sie co piszesz bo jeżeli myślisz o graniu w wyższych ligach to musisz pamiętać jak bramkarz wychodzi z kolanem to nie idzie po to by cie wystraszyć czy Cie skasować tylko po to żeby nikt mu krzywdy nie zrobił. Osobiście widziałem jak kończą Ci co kolano odstawiają...

[ Dodano: 8 Wrzesień 2014, 22:36 ]
talent19 napisał/a:
Czekam niecierpliwie.

dodam jeszcze buractwo to zaczęli pokazywać wasi " kierowcy prezesi " śpiewając te żałosne przyśpiewki Anielskie Szczekocin. Bo jakoś w pierwszej połowie nikt do was nie spał ani nie płakał ze gramy w 9 bo chłopaki wyszli skazani na porażkę a i tak każdy z nas zostawił serducho na boisku bo wynik 3:0 po pierwszej połowie z tego dwie bramki z d8py to lepiej was ocenialiśmy liczyliśmy na 5/6 bramek do połowy a nie do 90minuty ;3

miki123124 

Wysłany: 8 Wrzesień 2014, 22:04   

A czytać umiesz? :)
Napisałem że taka jest gra ;)

Flo 

Wysłany: 9 Wrzesień 2014, 16:25   

Okej. Zajmijmy się piłką ;) Tabela po 2 kolejkach:

Kolejka nr. 3

TALENT Szczekociny - OLIMPIA Huta Stara

MKS MYSZKÓW - PILICA Koniecpol

LOTNIK Kościelec - RAKÓW Częstochowa

Powodzenia ! :)

TypowyJanusz 

Wysłany: 9 Wrzesień 2014, 16:33   

Jako obiektywny obserwator meczu mogę powiedzieć, że mecz był na poziomie B klasy albo i gorzej. Co do chłopaków z Koniecpola... Nie wiem dlaczego ich atakujecie skoro sami prowokujecie, gracie twardo nie odstawiając nogi, a jak przyjdzie co do czego to pierwsi płaczecie. Płaczesz o sytuację z kolanem i kontuzją kolegi... To nie szczęśliwy wypadek, nie wiem o co burzysz. Nazywacie kogoś burakami etc, a sami przyjedziecie z jakimiś Januszami w sandałach co wieli fanklub robią... "Szczekociny rządzą" śpiewa stary dziadek będąc prezesem? klubu który z B czy tam A klasy wybić się nie może, a nawet nie jest w stanie zapewnić chłopakom boiska, tylko kiełbase... Grałem w seniorach na Waszym boisku to wiem co to jest za bagno. Bił się z powietrzem, nie każdy ma związane jaja i będzie czekał aż go kopią, biją czy plują. Dostał podwójną kose od tyłu, nie wszyscy mają takie nerwy jak Wy i stoicie w miejscu nie reagując. Nikogo nie trafił, a po tym faulu mógł mieć noge w gipsie, więc nie płacz na forum. A zachowanie buractwa to pokazał jeden Janusz sandał z Waszej pielgrzymki wbiegając na boisko i wyzywanie chłopaków z Koniecpola od sk***ysynów. Co do bramkarza z Koniecpola, nie chcę nic mówić, ale jest tak trzy razy lepszy od Waszego, a fakt że grali w 8 przemawia za Waszą lekką nieudolnością, bo strzelić 5 goli z czego jeden z karnego i dwa fartem to poziomu nie podkreśla. Było więcej niż trzy kontry, a stoperzy z Koniecpola sami przechodzili nawet całe boisko za co szacunek, bo przy tej pogodzie i grze w osłabieniu to naprawdę nie było łatwe.
Takie te dziadki u Was mądre... Mam nadzieje, że nie macie mi za złe. Obiektywna opinia, jak mam wolną niedziele to jadę oglądać w pobliżu juniorów jak grają, co prezentują. Do tej pory się nie wypowiadałem, ale teraz pozwolę sobie wtrącić się do tej sytuacji.
Ostatnio zmieniony przez TypowyJanusz 9 Wrzesień 2014, 16:36, w całości zmieniany 2 razy  

miki123124 

Wysłany: 9 Wrzesień 2014, 17:24   

Jak Flo napisał zajmujmy się piłką a więc ja tak stawiam 3 kolejkę:

Kolejka nr. 3

TALENT Szczekociny - OLIMPIA Huta Stara - nie stawiam swojego meczu :P

MKS MYSZKÓW - PILICA Koniecpol 1

LOTNIK Kościelec - RAKÓW Częstochowa 2

talent19 

Wysłany: 14 Wrzesień 2014, 19:57   

TALENT Szczekociny 3:2 (0:2) OLIMPIA Huta Stara

Dzięki za mecz :ok:

Jak tam inne mecze?
Ostatnio zmieniony przez talent19 14 Wrzesień 2014, 19:59, w całości zmieniany 2 razy  

KsiazePodziemia 

Wysłany: 14 Wrzesień 2014, 20:01   

Niezłą dramaturgię miał nasz mecz, gratulacje za walkę do końca :P
Też mnie ciekawią inne mecze

talent19 

Wysłany: 14 Wrzesień 2014, 20:08   

KsiazePodziemia napisał/a:
Niezłą dramaturgię miał nasz mecz, gratulacje za walkę do końca :P
Też mnie ciekawią inne mecze

No była nerwówka w końcówce :) Dzięki ;p

Flo 

Wysłany: 21 Wrzesień 2014, 18:09   

Tabela po 4 kolejkach :

Zapowiada się ciekawa kolejka :P Kto przed meczami rewanżowymi będzie na szczycie tabeli? :) :pilka:

Moje typy :

MKS MYSZKÓW - OLIMPIA Huta Stara (Nie skreślałbym chłopaków z Huty Starej bo grają solidną piłkę :) )

LOTNIK Kościelec - TALENT Szczekociny (Myślę że lider tabeli poradzi sobie z drużyną z Kościelca mimo porażki w ostatniej kolejce z MKS'em)

RAKÓW Częstochowa - PILICA Koniecpol (Raków oprócz pierwszego meczu w lidze gra wyśmienicie. Myślę że drużyna z Koniecpola nie da rady)

Powodzenia :pilka: :ok:

miki123124 

Wysłany: 23 Wrzesień 2014, 19:59   

Flo jak można wiedzieć w jakiej drużynie grasz :) ?

Flo 

Wysłany: 24 Wrzesień 2014, 18:26   

Nie gram już w żadnej :) Dawniej coś grałem w seniorach w Częstochowie ale dziś już nie kopię :D Chciałem się poprostu zabawić w redaktora tutaj bo widzę że w dziale juniorzy nikt nie ogarnia :P

Odpowiedz do tematu