Wysłany: 3 Maj 2013, 13:58

Najbliższa kolejka 3
LOT Konopiska- pauza
Grom Poczesna- Liswarta Lisów(Myśle , że pewne zwycięstwo Lisowa )
MLKS Pilica Koniecpol- Unia Rędziny(Staną na przeciw siebie dwie równe sobie drużyny , czeka nas dobry mecz )
Powodzenia !

Michal17

Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 16
Wysłany: 4 Maj 2013, 21:50

Tak, to prawda, szkoda, że w takich ligach niestety mało jest meczy wyrównanych, w których się walczy do ostatniej minuty, ale tak naprawdę walczy. Jak pamiętam przez cały czas, w jakim grałem w klubie, graliśmy tylko jeden mecz naprawdę bardzo wyrównany, każda drużyna miała swoje akcje, a wynik do 80+ minuty był 0:0, niestety w ostatniej akcji z rzutu rożnego gospodarze strzelili nam bramkę... Nawet sobie nie wyobrażacie jakie wtedy były nasze miny, emocje i przeżycie. To mi się bardzo podobało, patrząc na to po jakimś czasie, że walczyliśmy, przeciwnicy tak samo, do końca, o zwycięstwo. Dlatego szkoda, że tutaj wyniki są diametralnie zawyżone, wg mnie wynik 10:0 jest sto razy gorszy od takiego 1:0, 2:1 etc. bo co to za przyjemność strzelać dziewiątą, dziesiątą bramkę drużynie, która już się poddała po pierwszych trzech... Dlatego kolega ma rację, Koniecpol to fajna drużyna, z którą zawsze dobrze nam się rywalizuje, bo wydaję mi się, jak mnie pamięć nie myli, że szanse zawsze były wyrównane. Powodzenia, liczę na dobrą sportową rywalizację i przyzwoity wynik. ;)
Don’t let them say you ain’t beautiful,
they can all get fucked, just stay true to you.

Michał Gradowicz - GKS Unia Rędziny - numer 17

krzyk111

Posty: 143
Wysłany: 5 Maj 2013, 14:30

Pilica Koniecpol 3-0 Unia Rędziny
Pełna kontrola gospodarzy , mecz mógł zakończyć się dużo,dużo,dużo wyższym wynikiem , lecz nieskuteczność napastników ;0 .. Tak czy inaczej .
Dzięki za mecz ! :)

Michal17

Posty: 16
Wysłany: 5 Maj 2013, 16:13

Jednak się myliłem, chyba tylko kapitan (5) potrafi grać na poziomie, z głową, bo tylko on z całej drużyny potrafi walczyć sportowo, a nie tak jak reszta zamiast patrzeć na piłkę - patrzyła na nogi i tylko pyskowała, docinała, a takie cwaniactwo nie jest fajne, pokazuje tylko poziom niektórych zawodników, albo raczej jego brak. Drużyna zdecydowanie lepsza, szczególnie obrona, ale pokażcie, że zasługujecie na te punkty swoją grą, ale też i zachowaniem. Dzięki.

PS nie 'nieskuteczność napastników', a skuteczność bramkarza. ;)

#Przesadzam, nie tylko kapitan grał w porządku, było jeszcze paru normalnych osób, ale większość niestety tak jak mówię... a jak ktoś w obronie tu mi wyskoczy, że 'to nie są szachy', to niech sobie daruje, bo ja mówię o chamstwie i cwaniactwie, pyskowaniu, a nie o to, że ktoś ze mną walczył o piłkę.

Ostatnio zmieniony przez Michal17 5 Maj 2013, 16:17, w całości zmieniany 4 razy

krzyk111

Posty: 143
Wysłany: 5 Maj 2013, 18:55

Powiem Ci , że ja dużo nie mogłem zagrać w tym meczu tylko 35 minut , ale nic nie słyszałem żeby ktoś pyskował od nas do was , jedynie czysta walka ;) Faul był , podszedł od nas chłopak , przeprosił i gra toczyła się dalej ;) Powiem Ci jeszcze jedno , w meczu trzeba troche cwaniactwa pozostawić , to jest piłka ;) Ale tak czy inaczej . Dzięki za spotkanie ;)

Michal17

Posty: 16
Wysłany: 5 Maj 2013, 20:45

Jeżeli masz na myśli ten faul w pierwszej minucie praktycznie, co mnie ładnie trzepnął o tę wodę, no to spoko, chłopaki nic nie krzyczeli, że mam plecy, ale docinki były i to niemiłe, bardzo się chłopaki napinają, o byle co. Ten wasz kolega, który tak samo do jednego z waszych zaczął buczeć, Młody? Tak? Numer 10? Nie potrafi dogonić, odebrać piłki, to kopie po nogach już po akcji. Cwaniactwo to tak, jasne, rozumiem złapać za koszulkę, lekko podkopać w akcji, ale w akcji, a nie potem naskakiwać po wszystkim i kopać po nogach jak sobie idziesz, bo to już jest przegięcie. Tak samo do naszego obrońcy jak podskoczył bodajże ten 15. No ale już nie będę tu swoich lamentów przedstawiał, dlatego co było to było, graliśmy z gorszymi, także... No jeszcze raz dzięki i powodzenia.

PS Według was jak zakończymy tę ligę? Wydaję mi się, że będzie mniej więcej tak (a przynajmniej będziemy o to walczyć ;) ):
2. Unia Rędziny
3. Liswarta Lisów
4. Grom Poczesna
5. Lot Konopiska

2 i 3 & 4 i 5 możliwe, że się przestawią, ale raczej tutaj zaskoczeń wielkich nie będzie.

Ostatnio zmieniony przez Michal17 5 Maj 2013, 20:51, w całości zmieniany 3 razy

krzyk111

Posty: 143
Wysłany: 5 Maj 2013, 23:22

Poważnie MIchał17 sądzisz , ze będziemy na 1 miejscy , a poczesna na 4 ? Oczywiście to twój typ i go szanuję ale ja bym to widział inaczej .