Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
kibice w okręgówce
Autor Wiadomość
speedy 

Wysłany: 11 Czerwiec 2009, 14:55   

w sumie to dobrze, że dzieciaczki znów przychodzą. Bedzie sie z czego pośmiać na meczu

tomekkk 

Wysłany: 11 Czerwiec 2009, 18:50   

speedy ale ty jesteś śmieszny :mur: widać że się lubisz na forum napinać bo anonimowy jesteś. Lepiej pośmiej się ze swojego nędznego klubiku :dobani:

speedy 

Wysłany: 12 Czerwiec 2009, 00:17   

To, że podam swoje nazwisko i tak nic by nie zmieniło wiec po co to komu? Nie śmieje sie z klubu tylko z ludzi ze wsi z prawami miejskimi, którzy często to podkreślają że mieszkają w "mieście". I myślą sobie, że dzięki temu mogą mówić na innych - "wieśniaki" nie wiedząc o tym, że sami są burakami. Kieruje te słowa głównie do tej dzieciarni co ponoć sa bardzo grzeczni oprócz meczów z truskolasami, kamykiem i popowem jak to już któryś się inteligentnie wypowiedział na forum.

abradab 

Wysłany: 12 Czerwiec 2009, 09:49   

Widać, że chłopiec ma kompleksy, nikt tu nie pisał o nikim wieśniaki a jak już taki elokwentny jesteś to wyjaśnij mi co znaczy zdanie które napisałeś:

"Nie śmieje sie z klubu tylko z ludzi ze wsi z prawami miejskimi, którzy często to podkreślają że mieszkają w "mieście"".

Więc jak w polskiej administracji i w ogóle w Polsce nazywamy "wieś z prawami miejskimi"?
W jednym tekście zawarłeś dwa zaprzeczenia, więc jak dorośniesz i skończysz jakąś szkołę to sie wypowiedz bo jak napisaleś, nic nikomu nie da jak podasz imię i nazwisko, bo po co to komu a w szczególności Tobie. Bo jak napisałem na początku nikt tutaj nikogo od wieśniaków nie wyzywał tylko odpisał na kilka postów, które są żenujące a Ty sie pod tym podpisałeś, a skoro taki bywalec stadionów jesteś to pewnie wiesz jak kibicują w tych miejscowościach które wymieniłeś i w niektórych innych (bo naprawdę są wyjątki) i tam pewnie wszyscy klaszczą i śpiewają nie tylko dla swoich ale także peany na cześć przeciwnika? Skoro tak to proszę opisz każdy przykad obieżyświacie, od którego można uczyć sie zarowno kultury, obycia, jak i nowych form podzialu administracji w Polsce.
pzdr dla wszystkich NORMALNYCH kibiców i powodzenia tym druzyną które walczą jeszcze o utrzymanie i oczywiscie dla SKRY, za bezapelacyjne zwycięstwo w lidze.

mateusz192114 

Wysłany: 12 Czerwiec 2009, 11:27   

speedy a ty w ogóle z jakiego klubu jesteś ??

Unia 

Wysłany: 12 Czerwiec 2009, 12:13   

:pilka: jutro Wazny mecz Uni z Zniczem miejmy nadzieję ze unia wygra bo potrzebne to jej do utrzymania :!: A więc Znicz niemusi Tak Brdzo walczyc o wygraną ;P i Zapraszamy kibiców obu druzyn do przyjscia na mecz.W tym czasie odbywają sie Dni Kalet (Stadion Unia Kalety) wiec bedzie tez duzo ciekawych atrakcji ... No i Po Wspólnym (kulturalnym) kibicowaniu mozemy sie udac na :zdrowko: z kibicami z Znicza .. :ok: ... no i nie tylko... :super:

speedy 

Wysłany: 12 Czerwiec 2009, 12:38   

Chodzi mi o to, że kłobuck jest postrzegany w powiecie jako wieś ale urzędowo są miastem. Nie napisałem tez, że na forum ktoś wyzywa od wieśniaków tylko na meczach. No chyba, że jak ktoś krzyczy "rzeź miasto żegna wieś" jest normalne w co wątpię. Nie jestem wszechobecny ale z obserwacji innych drużyn i ich kibiców z okręgówki wnioskuję, że w kłobucku jest największe chamstwo. Basta

raivel 

Wysłany: 12 Czerwiec 2009, 15:08   

speedy napisał/a:
Chodzi mi o to, że kłobuck jest postrzegany w powiecie jako wieś ale urzędowo są miastem.

Tak bardzo poruszyły mnie te brednie, które tu wypisał Speedy, że aż postanowiłem się zarejestrować i to sprostować.

Kłobuck w obrębie byłego województwa częstochowskiego jest 4 największym miastem (po Cżestochowie, Myszkowie i Lublińcu). W obecnej klasie okręgowej, nie licząc drużyn częstochowskich, jest drugim po lublińcu największym miastem. Liczba mieszkańców wynosi około 13,5 tys. i warto zaznaczyć, że rośnie. Dla porównania liczba mieszkańców w Kaletach wynosi 8,6 tys; Woźnikach 4,5 tys a pozostałe drużyny daleko w tyle. Jeśli Speedy nazywasz Kłobuck wsią to co powiesz (bez obrazy oczywiście) o Kamienicy Polskiej, Popowie, Kościelcu czy Kamieńskich Młynach.

Nie wiem czy byłeś w Kłobucku i widziałeś jak Kłobuck wygląda. Dużo podróżuje po kraju i na prawdę ciężko spotkać drugie tak zadbane miasto, z wyremontowanymi budynkami, ulicami. Ponadto Kłobuck posiada wszystkie potrzebne do życia jednostki administracyjne, usługowe, handlowe; również przemysł stoi na bardzo wysokim poziomie. Ponadto dzięki Kłobuckowi rozwija się wiele okolicznych miasteczek i wsi.

Skoro, jak twierdzisz, Kłobuck postrzegany jest jako wieś w powiecie to w jaki rozsądny sposób wytłumaczysz mi to, że w weekend (szczególnie wieczorem) w centrum Kłobucka nie ma gdzie zaparkować auta ponieważ wszystkie możliwe parkingi zajęte są właśnie przez tych mieszkańców okolicznych wsi, szukających rozrywki w Kłobucku.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że następnym razem bardziej pomyślisz zanim napiszesz coś tak nierozsądnego.

mateusz192114 

Wysłany: 12 Czerwiec 2009, 15:56   

speedy ty byłeś kiedyś w kłobucku ?

Crim 

Wysłany: 12 Czerwiec 2009, 17:13   

Co do wsi itc.

Nie rozumiem ogólnie problemu , sam pochodzę z miasta( 3,5 mln aglomeracja) i mieszkałem przez całe życie w bloku , a obecnie mieszkam w domku jedno rodzinnym NA WSI i jakoś nie widzę powodu aby wyśmiewać się z ludzi stąd czy na odwrót pluć sobie w twarz z tego powodu że teraz mieszkam na wsi. Ogólnie chyba ma kolega kompleks pochodzenia, ale nie wnikajmy już

speedy napisał/a:
Nie jestem wszechobecny ale z obserwacji innych drużyn i ich kibiców z okręgówki wnioskuję, że w kłobucku jest największe chamstwo. Basta

co masz na myśli mówiąc chamstwo ? np. celną ripostę do drużyny przeciwnej czy jakieś parę przekleństw w stronę sędziego( gdy sędziuje pod kogoś) podczas meczu ? Jeśli tak to :

Ty może na siatkówkę idź ( w spodku mecze są ), albo z psem na spacer.

Pozdrawiam

david16 

Wysłany: 1 Wrzesień 2010, 20:03   

ja bylem i swoje wiem .... Pozdro

Widzewiak 

Wysłany: 2 Wrzesień 2010, 16:02   

Crim napisał/a:
Nie rozumiem ogólnie problemu , sam pochodzę z miasta( 3,5 mln aglomeracja) i mieszkałem przez całe życie w bloku , a obecnie mieszkam w domku jedno rodzinnym NA WSI i jakoś nie widzę powodu aby wyśmiewać się z ludzi stąd czy na odwrót pluć sobie w twarz z tego powodu że teraz mieszkam na wsi. Ogólnie chyba ma kolega kompleks pochodzenia, ale nie wnikajmy już

przepraszam ja tak dla celów statystycznych zapytam które miasto w Polsce liczy 3,5 mln dziękuje za informacje

Odpowiedz do tematu