Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa B gr 2
Autor Wiadomość
Bezimienny7 

Wysłany: 6 Listopad 2017, 16:04   

To ja też dodam coś od siebie.
Korzystając z fajnej pogody postanowiłem wybrać się na ten mecz mimo, że nie sympatyzuje z żadną z ekip.
Równo z pierwszym gwizdkiem sędziego "wieśniaki" ( nazywajmy rzeczy po imieniu) z Masłońskiego zaczęli krzyczeć " Jazda z kurwww" i ogólnie większość z ich repertuaru była nastawiona "Anty Lelów" .
Kibice z Lelowa byli zdziwieni taką postawą , ale nie chcieli być bierni i również próbowali się odgryźć słownie , lecz z mizernym skutkiem.
Unia jechała cały czas ostro zaczęły się okrzyki " Chodźcie śmiało jest na mało" , " Chodźcie do lasu, wy kurrr chodźcie do lasu" a także wyzywanie ludzi z Lelowa od żydów.
Sytuacji po meczu nie widziałem , ale prawda jest taka, że "pajace" z Unii są sobie sami winni.
Tak jak już było pisane wyżej. To nie pierwszy ich wybryk. Kozaczą na każdym meczu i siebie czy też na wyjeździe.
A prawda jest taka, że 90 % osób którzy śpiewali to zwykły margines społeczny. Są to osoby, które poza meczem nie mają żadnej rozrywki w życiu i do takich sytuacji dochodzi.
Może to co się stało ostudzi zamiary pajacy z Unii i zaczną brać to wszystko na luzie.

A najlepsze i tak było to jak śpiewali " Zawsze i wszędzie policja jeee będzie" a 200 minut wcześniej latali do policji , żeby przyszli ratować ich kolegę , który za dużo wypił i był pół przytomny :mur: :mur:

wezsieniebuzuj 

Wysłany: 6 Listopad 2017, 17:06   

Cytat:
Równo z pierwszym gwizdkiem sędziego "wieśniaki" ( nazywajmy rzeczy po imieniu) z Masłońskiego zaczęli krzyczeć " Jazda z kurwww" i ogólnie większość z ich repertuaru była nastawiona "Anty Lelów" .

Nie bylo cie na meczu w lelowie to sie nie wypowiadaj, kto byl ten wie dlaczego tak zaczelismy.
A co do reszty wypowiedzi, odpowiem tak: hahaha

[ Dodano: 6 Listopad 2017, 17:09 ]
A i jeszcze jedno "wieśniaki" z Unii nie mieli zadnych butelek w rękach jak była bitka a miastowi z lelowa i owszem, nara nie pozdrawiam

Bezimienny7 

Wysłany: 6 Listopad 2017, 17:31   

A jak wyglądała ta sytuacja po meczu ? Doszło do bójki i wymiany ciosów czy tylko przepychanka ?
I co z tym chłopakiem z Masłońskiego ?

mlodszy 

Wysłany: 6 Listopad 2017, 18:50   

"wezsieniebuzuj" widocznie wiesz tylko tyle co ci ktoś powiedział, albo tyle co nie dopatrzyłeś, ponieważ owszem jeden kibic z Lelowa miał butelke w ręku ale jej nie użył tylko jak już pisałem było to co innego. Na meczu w Lelowie też pierwsi zaczeliście wyzywanie więc chyba ciebie nie było na meczu i już tam powinno wydarzyć się to co wydarzyło się wczoraj. a nie teraz wylewacie smutki bo jak to u was na prawdziwych ,,chuliganów'' ktoś się postawił. A i tak pewnie jeszcze nie raz tak będzie patrząc na wasze zachowanie. :mur:

,Bezimienny7' Po meczu doszło do bójki która trwałą może z 2-3 min po czym podeszli panowie z gazem i pałkami i parę osób z Lelowa dostało po oczach. Z drugiej strony może dobrze że byli obecni na tym meczu bo patrząc po ilości osób przyjezdnych i nastawionych do ,,bójki'' to możliwe że więcej osób z Masłońskich by potrzebowało pomocy.
Tyle co miałem do napisania bo Ci co byli i patrzyli trzeźwym wzrokiem wiedzą jak było. A co do chłopaka z Unii to nie wiem co z nim, ale chyba jakiś poważnych obrażeń nie miał.

alex1 

Wysłany: 6 Listopad 2017, 20:36   

Kolego młodszy to skąd wsie wzięło to szkło po rozbitych butelkach po pifku i wódeczce przy ławeczkach gdzie siedzieli trolle z Lelowa tak nagle się znalazło . Ogarnij się człowieku jeden debil z Lelowa miał w ręku ostre narzędzie ale jest zapis z telefonu więc Policja szybko namierzy typa :evil: :evil:

[ Dodano: 6 Listopad 2017, 21:01 ]
Bezimienny a co cie obchodzi co się stało z chłopakiem wielce krytykujesz Masłońskie a potem głupie pytania zadajesz co z chłopakiem a Hu. cię obchodzi . Ale proste ty z Myszkowa a tutaj w Masłońskim wszystko za Rakowem . Nie byłeś nie widziałeś jak na jednym meczu w Lelowie butelkami w nas rzucali i auta zdemolowali jeszcze na starym ich boisku to nie pierdo. bzdur bo gówno wiesz . A dla naszych chłopaków zawsze Żydki będą !!!

Robin Hood 

Wysłany: 6 Listopad 2017, 21:10   

Panie Bezimienny Masłońskie to takie same wieśniaki jak wy z Myszkowa więc nie ubliżajmy sobie bo na tym samym poziomie jesteśmy . Pozdrawiam wszystkich wieśniaków :ok:

mlodszy 

Wysłany: 6 Listopad 2017, 21:34   

Skąd mam wiedzieć skad się wzieło może było to było szkło z tej porozbijanej ławki ,,przystanek'' dla przyjezdych , a nie z butelek, ja widziałem że żadnych butelek nie rozbijali a ostre narzędzie o którym mówisz to ,,literatka''. Zapis z tel to dobrze świadczy o kibicach Unii którzy trzymają z Policją :super:
a co do tego co było na starym stadionie Lelovi to nigdy nie słyszałem żeby ktoś komuś demolował auta czy rzucał butelkami. :mur: a co do tego za kim wy jesteście to nikogo nie obchodzi tylko obgadajcie to przed meczem bo jeden z waszych ,,zabijaków' straszył kibiców Lelovi Ruchem tak że zastanówcie się za kim , a i tak najwiecej mieliście do powiedzenia przy Policji szczególnie jeden który pił z chłopakami z Lelowa a później po wszystkim mówił żeby czekać bo przyjdzie za 20 min ekpia i wtedy Lelów zobaczy :mur: Pozdro :ok:

Bezimienny7 

Wysłany: 7 Listopad 2017, 05:53   

Unia i Policja to najlepsza koalicja :D

Ultrasfans 

Wysłany: 7 Listopad 2017, 12:57   

Nawiazujac do tematu szklanki kieliszka czy butelki. Flaszka napewno nie dostal bo mieli cala pili z literatki bylem w pierwszej polowie kolo kibicow lelowi. Wiec nusiala to byc ta literatka. Gosc ktory pisze o jakis potrzaskanych butelkach to wogole wymysl. Po meczu widzialem ze zbierali smieci w jedno miejsce SZACUN. Mieli odjezdzac do poki banda pijanych maslonskich nie zaczela drzyc mordy WYPIERD... kazdego moglo by ruszyc. Szkoda tylko ze nasi policianci w pore nie wkroczyli miedzy dobrze wstawionych agresorow jednych i drugich

[ Dodano: 7 Listopad 2017, 13:04 ]
Jeszcze jedno przez dobre kilka minut kibice unii spiewali " pozdrowienia" w kierunku naszych strozow prawa a teraz jak dostali po pyskach to pierwsi leca ba komende (to odnosnie niby tego filmiku)

Robin Hood 

Wysłany: 7 Listopad 2017, 18:07   

Wracając do tematu osobiście widziałem rozbite szkło po buteleczce z pifka i wódeczki ponieważ po przyjeżdzie karetki podszedłem zobaczyć co z tym chłopakiem i w miejscu tej bójki leżały kawałki szkła . I nie ważne czy to była butelka czy literatka wystarczy ugodzić człowieka w tętnice szyjną . Może wszyscy to w końcu zrozumieją i ten temat zakończyć .

Ultrasfans 

Wysłany: 7 Listopad 2017, 19:06   

Czlowieku moze i tak uderzyl go nie duzo brakuje do tragedii tak jest nie powinien miec ostrych nazedzi zadnych. Tylko sami robicie z siebie posmiewisko ziomek z maslonskiego przychodzi do kibicow lelowa na wode. Lecicie do policii do ziomek wasz byl pol przytomny z nadmiaru alko a za chwile spiewacie zawsze i wszedzie policja jeeba bd. A teraz straszycie lelow jakims filmikiem wyzywacie na policie to nie idz teraz do nich ze spuszczona glowa powinni wam palą wp***dolic i wygonic

[ Dodano: 7 Listopad 2017, 21:44 ]
Tylko Raków Rks.pzdro dla b class. Ave Racovia

wezsieniebuzuj 

Wysłany: 7 Listopad 2017, 22:07   

:pilka: Ajaks - Unia (0:2) 2:2

[ Dodano: 7 Listopad 2017, 22:10 ]
Nie sugerujcie się komentarzami jednego gościa! Nic od Unii/kibica/kibiców nie pójdzie na policje, tyle! :cisza:

[ Dodano: 7 Listopad 2017, 22:17 ]
Tak czy siak jestescie dla nas ku***mi za takie zachowanie. KONIEC TEMATU.
Ostatnio zmieniony przez wezsieniebuzuj 7 Listopad 2017, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu