Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Lot Konopiska
Autor Wiadomość
POL78 

Wysłany: 8 Lipiec 2006, 18:29   Lot Konopiska

Jestem niezmiernie ciekaw, czy na forum są jacyś sympatycy klubu. Piszcie, co sądzicie o drużynie, jakie ma szanse waszym zdaniem w nadchodzącym sezonie, a także czy podobała wam się gra drużyny w poprzednim już sezonie 05/06.

rafixxx 

Wysłany: 12 Lipiec 2006, 18:23   

Hmmm moim zdaniem w odstawkę powinien iść napastnik Lotu, który od lat nic nie robi... A poza tym brakuje bramkarza Tomka- oby szybko wyzdrowaił.

Mirex 

Wysłany: 12 Lipiec 2006, 21:20   

J odniosłem wrażenie ,może sie myle że graja tam nieco starsi :!: ,nie dziadki,ale w okręgówce powini grac młodsi.Więc ja bym wprowadzał młodszych graczy,w końcu to tylko V liga.Życze wam powodzenia :super: ,ale nie w meczu z nami :hurra:

gacek1501 

Wysłany: 3 Wrzesień 2006, 20:10   

sklad jest dobry!! 4 liga 4 liga glks :zdrowko: :zdrowko:

koperator 

Wysłany: 7 Październik 2006, 09:00   

Nie wiem czy sobie poradza do konca sezonu. W klubie zawsze dzialy sie "dziwne" rzeczy i nagle byly klopoty. Uwazam ze moze byc niespodzianka albo wielka klapa ze strony tej druzyny.

P.S. :?: Czy ktoś słyszał o "świętej wojnie" pomiędzy Lotm a Wąsosz Pająk.... puchar polski 18.10.2006 prawdopodobnie tadion Lot-u. :?: :?: :?:

Pablo 

Wysłany: 6 Kwiecień 2007, 12:30   

szkoda, że ten sezon jest już spisany na straty. Ale gra nie jest dobra...
Może za rok, za dwa...
Zobaczymy.

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 20 Czerwiec 2007, 16:05   

"Święta wojna"... hmm :ok:

pawel900 

Wysłany: 12 Sierpień 2007, 20:55   

mam pytane czy w Locie gral juz Krzyssiek Kościański???????????????

Mlody16 

Wysłany: 12 Sierpień 2007, 21:46   

nie

tylko kibic 

Wysłany: 13 Sierpień 2007, 22:44   

a jak graly konopiska jak wygladal ten mecz jestem ciekaw jak sie przentowala druzyna na inaugaracje i jak sadzicie o co moze powalczyc w tym roku

[ Dodano: 6 Wrzesień 2007, 00:12 ]
i znowu porazka hmmm chyba nie ktorzy zawodnicy mysla ze sa lepsi w swoich fantazjach niz w rzeczywistosci bardzo przykro ale raczej kolejny sezon bez awansu poprzedni trener zrobil pewna prace bo bylo widac wyniki wiadomoze w rok sie nie buduje druzyny na awans a poprzedni trener mial juz troche za soba z chlopakami ale nistety przez pewne osoby ( jak to zawsze bywa w polskiej pilce pseudo prezesi ktorzy znaja sie na "podworkowym futbolu" chca podejmowac decyzje o ktorych nie maja pojecia treneryz sa od trenowania, podejmowania decyzji o skladzie, treningu oraz miejscu treningow i sposobie oraz sparing partenrachitd. a przesi powinni tylko dawac kase a nie zero pojecia zero szkoly czy przeszkolenia w danej dziedznie i mysla ze pozjadali rozumy wiekszosc klubow tak ma w polskich ligach poczynawszy od b-klasy skonczywszy n 1 lidze) prezesow klubu ktorzy powinni zajac sie sprawami tylko oragnizacyjnymi to pierdo.... 3po3 takie moje zdanie i to jest w wiekszosci klubow czy to a-klasa czy po sam szczyt hehe

Pablo78 

Wysłany: 31 Grudzień 2007, 14:54   

Zapraszamy na stronę Lotu:
www.lot-konopiska.ovh.org
Strona jest ciągle uzupełniana. W dziale "MECZE" można znaleźć pełną dokumentację występów drużyny w rundzie jesiennej (także składy rywali).
jeśli interesują Was historyczne już tabele, zajrzyjcie do działu "SEZONY". Może znajdziecie tam także interesujące Was zespoły.
Zapraszamy również do wypowiadania się na naszym forum.
Pozdrowienia dla kibiców okręgówki i do marca!

johnymnemonic 

Wysłany: 7 Styczeń 2008, 12:18   

Powstała oficjalna strona Pająka Wąsosz: http://www.pajak-wasosz.pl/

Odpowiedz do tematu