Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM


Poprzedni temat «» Następny temat
Okręgówka 2011/2012 - TYPOWANIE
Autor Wiadomość
Herbiński 



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1367
Skąd: Rudniki K/Wielunia
Wysłany: 28 Kwiecień 2012, 13:20   

Jaja sobie robicie? :dobani:
_________________
Przed pisaniem zapoznaj się z treścią Regulaminu bądź skonsultuj się z Adminem lub Moderatorem.
Miłego Dnia ;) .

 
 
syha 



Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 237
Skąd: Strzebiń
Wysłany: 28 Kwiecień 2012, 14:08   

28-04-2012 - Kolejka nr 25
17:00 MKS Myszków - Płomień Kuźnica Marianowa 1
17:00 Raków II Częstochowa - Pogoń Kamyk 2
17:00 MLKS Woźniki - Jedność Boronów 1
17:00 Polonia Poraj - Sparta Siedlec Duży x
17:00 Warta Kamieńskie Młyny - Unia Kalety 1
17:00 KS Panki - Lotnik Kościelec x
17:00 Znicz Kłobuck - Lot Konopiska 2
17:00 Sparta Lubliniec - Oksza Łobodno 1
 
 
herbusdd 


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 171
Skąd: Herby
Wysłany: 5 Maj 2012, 10:20   

17:00 MKS Myszków - Płomień Kuźnica Marianowa 1
17:00 Raków II Częstochowa - Pogoń Kamyk 1
17:00 MLKS Woźniki - Jedność Boronów 1
17:00 Polonia Poraj - Sparta Siedlec Duży x
17:00 Warta Kamieńskie Młyny - Unia Kalety 1x
17:00 KS Panki - Lotnik Kościelec 1
17:00 Znicz Kłobuck - Lot Konopiska 2
17:00 Sparta Lubliniec - Oksza Łobodno 1
_________________
www.blekitniherby.futbolowo.pl
 
 
Kibic WKM 


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 106
Skąd: WKM
Wysłany: 5 Maj 2012, 13:13   

herbusdd napisał/a:
17:00 MKS Myszków - Płomień Kuźnica Marianowa 1
17:00 Raków II Częstochowa - Pogoń Kamyk 1
17:00 MLKS Woźniki - Jedność Boronów 1
17:00 Polonia Poraj - Sparta Siedlec Duży x
17:00 Warta Kamieńskie Młyny - Unia Kalety 1x
17:00 KS Panki - Lotnik Kościelec 1
17:00 Znicz Kłobuck - Lot Konopiska 2
17:00 Sparta Lubliniec - Oksza Łobodno 1


Te meczy były już tydzień temu!!!
 
 
syha 



Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 237
Skąd: Strzebiń
Wysłany: 5 Maj 2012, 13:37   

05-05-2012 - Kolejka nr 26
17:00 Oksza Łobodno - Znicz Kłobuck 2
17:00 Lot Konopiska - KS Panki 1
17:00 Lotnik Kościelec - Warta Kamieńskie Młyny 2
17:00 Unia Kalety - Polonia Poraj 1
17:00 Sparta Siedlec Duży - MLKS Woźniki 2
13:00 Jedność Boronów - Raków II Częstochowa 1
12:00 Pogoń Kamyk - MKS Myszków 1
17:00 Płomień Kuźnica Marianowa - Pogoń Blachownia 1
 
 
Kibic WKM 


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 106
Skąd: WKM
Wysłany: 5 Maj 2012, 14:50   

Jedność 2-2 Raków II Cz-Wa
 
 
herbusdd 


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 171
Skąd: Herby
Wysłany: 12 Maj 2012, 11:27   

12-05-2012 - Kolejka nr 27

17:00 Pogoń Blachownia - Pogoń Kamyk x
17:00 MKS Myszków - Jedność Boronów 1
17:00 MLKS Woźniki - Unia Kalety 1x
17:00 Polonia Poraj - Lotnik Kościelec 1
17:00 Warta Kamieńskie Młyny - Lot Konopiska x2
17:00 KS Panki - Oksza Łobodno 1
17:00 Znicz Kłobuck - Sparta Lubliniec x
17:00 Raków II Częstochowa - Sparta Siedlec Duży 1
_________________
www.blekitniherby.futbolowo.pl
 
 
Matt07 


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: ...
Wysłany: 12 Maj 2012, 12:42   

12-05-2012 - Kolejka nr 27

17:00 Pogoń Blachownia - Pogoń Kamyk 2
17:00 MKS Myszków - Jedność Boronów X
17:00 MLKS Woźniki - Unia Kalety X
17:00 Polonia Poraj - Lotnik Kościelec 1
17:00 Warta Kamieńskie Młyny - Lot Konopiska x2
17:00 KS Panki - Oksza Łobodno 1
17:00 Znicz Kłobuck - Sparta Lubliniec 2
17:00 Raków II Częstochowa - Sparta Siedlec Duży X
_________________
www.polonia-poraj.pl
 
 
 
Kibic WKM 


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 106
Skąd: WKM
Wysłany: 12 Maj 2012, 13:08   

17:00 Pogoń Blachownia - Pogoń Kamyk 2
17:00 MKS Myszków - Jedność Boronów X
17:00 MLKS Woźniki - Unia Kalety 1
17:00 Polonia Poraj - Lotnik Kościelec 1
17:00 Warta Kamieńskie Młyny - Lot Konopiska 1 :super:
17:00 KS Panki - Oksza Łobodno 1
17:00 Znicz Kłobuck - Sparta Lubliniec 2
17:00 Raków II Częstochowa - Sparta Siedlec Duży 1
 
 
Kamilolks 
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 352
Skąd: Osiny
Wysłany: 12 Maj 2012, 18:52   

17:00 Pogoń Blachownia - Pogoń Kamyk 2
17:00 MKS Myszków - Jedność Boronów 1
17:00 MLKS Woźniki - Unia Kalety 1
17:00 Polonia Poraj - Lotnik Kościelec 1
17:00 Warta Kamieńskie Młyny - Lot Konopiska 2
17:00 KS Panki - Oksza Łobodno 1
17:00 Znicz Kłobuck - Sparta Lubliniec 2
17:00 Raków II Częstochowa - Sparta Siedlec Duży 1x2
_________________
LKS Kamienica Polska

Moderator działu Juniorzy
http://kamienicapolskalks.futbolowo.pl
 
 
 
johnymnemonic 


Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 297
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 12 Maj 2012, 20:29   

Kamilolks napisał/a:
17:00 Pogoń Blachownia - Pogoń Kamyk 2
17:00 MKS Myszków - Jedność Boronów 1
17:00 MLKS Woźniki - Unia Kalety 1
17:00 Polonia Poraj - Lotnik Kościelec 1
17:00 Warta Kamieńskie Młyny - Lot Konopiska 2
17:00 KS Panki - Oksza Łobodno 1
17:00 Znicz Kłobuck - Sparta Lubliniec 2
17:00 Raków II Częstochowa - Sparta Siedlec Duży 1x2

Człowieku, zlituj się! Po raz kolejny typujesz mecze po ich zakończeniu. To już przestało być zabawne...
 
 
herbusdd 


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 171
Skąd: Herby
Wysłany: 15 Maj 2012, 20:38   

16-05-2012 - Kolejka nr 28
18:00 Pogoń Kamyk - Płomień Kuźnica Marianowa 1
18:00 Jedność Boronów - Pogoń Blachownia 1
18:00 Sparta Siedlec Duży - MKS Myszków 1x
18:00 Unia Kalety - Raków II Częstochowa x
18:00 Lotnik Kościelec - MLKS Woźniki 2
18:00 Lot Konopiska - Polonia Poraj 1
18:00 Oksza Łobodno - Warta Kamieńskie Młyny x2
18:00 Sparta Lubliniec - KS Panki 1
_________________
www.blekitniherby.futbolowo.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group