Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM


Poprzedni temat «» Następny temat
Okręgówka 2011/2012 - TYPOWANIE
Autor Wiadomość
Nicco 



Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 185
Skąd: Łobodno
Wysłany: 19 Maj 2012, 13:54   

18:00 Płomień Kuźnica Marianowa - Jedność Boronów 2
18:00 Pogoń Blachownia - Sparta Siedlec Duży 2
18:00 MKS Myszków - Unia Kalety 1
18:00 Raków II Częstochowa - Lotnik Kościelec 2
18:00 MLKS Woźniki - Lot Konopiska 2
18:00 Polonia Poraj - Oksza Łobodno 2
18:00 Warta Kamieńskie Młyny - Sparta Lubliniec 1
18:00 KS Panki - Znicz Kłobuck 1
_________________
Oksza Łobodno.!
 
 
 
ads43 


Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 84
Skąd: Starcza
Wysłany: 19 Maj 2012, 14:05   

w Woźnikach bilety są płatne??
 
 
 
XXX94 


Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Boronów
Wysłany: 25 Maj 2012, 11:09   

18:00 Znicz Kłobuck - Warta Kamieńskie Młyny 1x
18:00 Sparta Lubliniec - Polonia Poraj 1
18:00 Oksza Łobodno - MLKS Woźniki 2
18:00 Lot Konopiska - Raków II Częstochowa 1x
18:00 Lotnik Kościelec - MKS Myszków 2x
18:00 Unia Kalety - Pogoń Blachownia 1
18:00 Sparta Siedlec Duży - Płomień Kuźnica Marianowa 1
18:00 Jedność Boronów - Pogoń Kamyk 1
_________________
LKS "JEDNOŚĆ" BORONÓW
 
 
syha 



Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 237
Skąd: Strzebiń
Wysłany: 25 Maj 2012, 21:49   

Znicz Kłobuck - Warta Kamieńskie Młyny 26 maja, 18:00 2
Sparta Lubliniec - Polonia Poraj 26 maja, 18:00 1
Oksza Łobodno - MLKS Woźniki 26 maja, 18:00 2
Lot Konopiska - Raków II Częstochowa 26 maja, 18:00 1
Lotnik Kościelec - MKS Myszków 26 maja, 18:00 1
Unia Kalety - Pogoń Blachownia 26 maja, 18:00 1
Sparta Siedlec Duży - Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 26 maja, 18:00 1
Jedność Boronów - Pogoń Kamyk 26 maja, 18:00 1
 
 
herbusdd 


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 171
Skąd: Herby
Wysłany: 26 Maj 2012, 13:19   

18:00 Znicz Kłobuck - Warta Kamieńskie Młyny x
18:00 Sparta Lubliniec - Polonia Poraj 1
18:00 Oksza Łobodno - MLKS Woźniki 2
18:00 Lot Konopiska - Raków II Częstochowa 1
18:00 Lotnik Kościelec - MKS Myszków 2
18:00 Unia Kalety - Pogoń Blachownia 1
18:00 Sparta Siedlec Duży - Płomień Kuźnica Marianowa 1
18:00 Jedność Boronów - Pogoń Kamyk 1x
_________________
www.blekitniherby.futbolowo.pl
 
 
Kibic WKM 


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 106
Skąd: WKM
Wysłany: 29 Maj 2012, 19:23   

30-05-2012 - Kolejka nr 31
18:00 Pogoń Kamyk - Sparta Siedlec Duży x
18:00 Płomień Kuźnica Marianowa -Unia Kalety 2
18:00 Pogoń Blachownia- Lotnik Kościelec 2
18:00 MKS Myszków - Lot Konopiska 2
18:00 Raków II Częstochowa- Oksza Łobodno 1
18:00 MLKS Woźniki- Sparta Lubliniec 2
18:00 Polonia Poraj - Znicz Kłobuck 1
18:00 Warta Kamieńskie Młyny- KS Panki 1
 
 
herbusdd 


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 171
Skąd: Herby
Wysłany: 29 Maj 2012, 20:49   

18:00 Pogoń Kamyk - Sparta Siedlec Duży 1
18:00 Płomień Kuźnica Marianowa -Unia Kalety 2
18:00 Pogoń Blachownia- Lotnik Kościelec 2
18:00 MKS Myszków - Lot Konopiska x2
18:00 Raków II Częstochowa- Oksza Łobodno 1
18:00 MLKS Woźniki- Sparta Lubliniec 1x
18:00 Polonia Poraj - Znicz Kłobuck 1
18:00 Warta Kamieńskie Młyny- KS Panki 1
_________________
www.blekitniherby.futbolowo.pl
 
 
orzeł 


Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 37
Skąd: czestochowa
Wysłany: 30 Maj 2012, 10:29   

Bardzo ważny mecz dla Kamyka z Siedlcem :ok:
 
 
syha 



Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 237
Skąd: Strzebiń
Wysłany: 30 Maj 2012, 15:08   

18:00 Pogoń Kamyk - Sparta Siedlec Duży 2
18:00 Płomień Kuźnica Marianowa -Unia Kalety 2
18:00 Pogoń Blachownia- Lotnik Kościelec 2
18:00 MKS Myszków - Lot Konopiska 2
18:00 Raków II Częstochowa- Oksza Łobodno 1
18:00 MLKS Woźniki- Sparta Lubliniec X
18:00 Polonia Poraj - Znicz Kłobuck 1
18:00 Warta Kamieńskie Młyny- KS Panki 1
 
 
XXX94 


Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 13
Skąd: Boronów
Wysłany: 2 Czerwiec 2012, 14:28   

18:00 KS Panki - Polonia Poraj 2
18:00 Sparta Lubliniec - Raków II Częstochowa 1
18:00 Oksza Łobodno - MKS Myszków 2
18:00 Lot Konopiska - Pogoń Blachownia 1
18:00 Lotnik Kościelec - Płomień Kuźnica Marianowa 1
18:00 Unia Kalety - Pogoń Kamyk 1x
18:00 Sparta Siedlec Duży - Jedność Boronów 2
17:00 Znicz Kłobuck - MLKS Woźniki 1x
_________________
LKS "JEDNOŚĆ" BORONÓW
 
 
Kibic WKM 


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 106
Skąd: WKM
Wysłany: 8 Czerwiec 2012, 21:20   

09-06-2012 - Kolejka nr 33
11:00 Polonia Poraj - Warta Kamieńskie Młyny 2
11:00 MLKS Woźniki - KS Panki 1
15:00 Raków II Częstochowa - Znicz Kłobuck 2
11:00 MKS Myszków - Sparta Lubliniec 2
15:30 Pogoń Blachownia - Oksza Łobodno 1x
11:00 Płomień Kuźnica Marianowa - Lot Konopiska 2
11:00 Pogoń Kamyk - Lotnik Kościelec 2
11:00 Jedność Boronów - Unia Kalety x
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group