Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Wysłany: 29 Maj 2016, 21:18

blue napisał/a:
szybki lopez1 napisał/a:
Dlaczego mecz Panki- Kalety miałby być w czwartek?

Bo 11 czerwca z okazji jubileuszu 95-lecia klubu Unia gra z Ruchem Chorzów i z tego co wiem mecz ma być 2 dni wcześniej w czwartek, dlatego w pierwszym zmieniono gospodarza. Chyba że z Ruchem o 15.30 a na Pankach o 18.00 :)

Masz rację, mecz będzie w środę lub w czwartek.

keMo napisał/a:

W przypadku dwóch drużyn jest to czytelne. Gorzej, gdy tyle samo punktów ma 3 drużyny, bo obowiązuje tzw. mała tabelka. Przykład: Kamyk i Kłomnice wyszły z jednej grupy, więc ich mecze się nie liczą, natomiast wyniki wywodzącego z się drugiej grupy Lotnika są wliczane.

Mała tabela (Kamyk, Kłomnice, Kościelec)
1. Kościelec - 1 mecz, 3 punkty
2. Kłomnice - 0 meczów, 0 punktów
3. Kamyk - 1 mecz, 0 punktów

Może się zdarzyć, że przy małej tabeli na koniec sezonu jeden zespół będzie mieć 4 rozegrane mecze, a dwie inne drużyn 2 rozegrane mecze. Sytuacja absurdalna.

Przewidziałeś. Powinien się liczyć bilans bramek, potem więcej strzelonych. Wówczas Kamyk, Kłomnice, Kościelec. Ale i tak nie ma to znaczenia, bo awans Panek. Przy sporej pomocy Kamyka oczywiście. Jeśli można tak to nazwać. Dziś też cuda. Kamyk strzela na 1:0, traci bramkę w 44', nie strzela karnego w 45' i do przerwy remis. W 88' Kościelec na 1:2 a w 93' czerwona kartka dla bramkarza Pogoni. Ma ktoś wiedzę na temat awansów z A Klasy. Wiadomo, że Truskolasy, Starcza, Kamieńskie Młyny. A kto dodatkowo? Sieraków Śląski(który jeszcze rozgrywa dwa mecze i posiada inny system rozgrywek - parodia!), Mrzygłód czy Czarny Las?

KS Panki IV liga!!!! :super:

Mecz w Krupskim Młynie rozpoczął się od nawałnicy ze strony Panek, którzy przez 10 minut nie wypuścili Sparty z jej połowy stwarzając kilka wybornych sytuacji, jak choćby słupek Świtały. Potem gra tylko trochę się wyrównała, ale przewaga Panek bezdyskusyjna. Odnotować należy piękny strzał Piechela i jeszcze lepszą paradę bramkarza Sparty. Do przerwy remis. Po przerwie mecz dużo bardziej wyrównany, ale okazje stwarzają sobie Panki. W końcu ok 80 minuty główka Załęckiego i szał radości kibiców z Panek., zwłaszcza że znaliśmy wynik z Kamyka. Sędzia w pierwszej połowie perfekcyjny, w drugiej dwa skandaliczne błędy na niekorzyść Panek - ewidentny karny i rzut wolny pośredni po podaniu do bramkarza. Teraz to już nie ma znaczenia, ale niesmak pozostaje. Sparta bez Borowca i bez celnego strzału na bramkę Janoszki.
BTW piękny obiekt w Krupskim Młynie. Chyba w naszej lidze nikt nie może się takim pochwalić.

Neyy

Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: Czestochowa
Wysłany: 27 Czerwiec 2016, 07:06

Dla zainteresowanych krol strzelcow A-klasy £ukasz Nowak zamierza podobno opuścić czarnych i zmienic klub 😀😀👍

arcalen

Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 24
Wysłany: 6 Lipiec 2016, 10:52

czy wiadomo kiedy pojawią się terminarze ligi okręgowej?

Wysłany: 21 Lipiec 2016, 15:55

może napiszesz dzięki komu i jak można wypiąstkować samemu do bramki bo żaden bramkarz nie potrafi