Gmina Kłomnice - Liswarta Popów 3:2 (1:0)

Posty: 28
Skąd: z okolicy
Wysłany: 4 Wrzesień 2016, 11:13

Sieraków - Unia 2-5(0-2)
mecz zdecydowanie dla Kalet dominacja przez cały mecz ,sytuacji że można by obdarować trzy spotkania tylko słaba skuteczność :pilka: , karny dla sierakowa gwizdnięty z kapelusza (Fiszer) :szok:

Kanonier

Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 88
Skąd: Zawady
Wysłany: 11 Wrzesień 2016, 16:04

Popów Miedźno 2.2 do przerwy. Trzy karne (dwa dla Miedzna) i czerwona kartka (Miedźno)

[ Dodano: 11 Wrzesień 2016, 17:18 ]
Liswarta Popów - Grom Miedźno 5:3 (2:2)
Szalony mecz. Do przerwy remis. Dwa gole dla Liswarty zdobywa Tomasz Czok, gospodarze nie wykorzystują także rzutu karnego - Miedźno odpowiada dwoma wykorzystanymi karnymi, a po czerwonej kartce musi radzić sobie w 10.
Po przerwie obraz gry się nie zmienia to Liswarta więcej posiada piłkę jednak niewiele z tego wynika, a goście groźnie kontratakują. Po jednej z takich kontr pada gol dla Gromu po samobójczym trafieniu piłkarza Liswarty. Od tego momentu goście nie myślą o niczym innym jak tylko o wybijaniu piłki jak najdalej od własnej bramki i o grze na czas. Zadecydowało ostatnie 10 minut meczu w których Liswarta zdobyła trzy gole w kilkuminutowych odstępach.

[ Dodano: 11 Wrzesień 2016, 18:16 ]
Zdjęcia z meczu:
Ostatnio zmieniony przez Kanonier 11 Wrzesień 2016, 17:19, w całości zmieniany 1 raz

Wysłany: 26 Marzec 2017, 18:29

Golce-Przyrów 3:1 (2:0). Poziom średni (najdelikatniej rzecz ujmując...). W ostatniej akcji Piast zdobył bramkę, lecz sędzia liniowy nie wie, co to jest spalony. Nie zmienia to faktu, że 3 punkty należały się gospodarzom.

niemy264

Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 62
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 27 Czerwiec 2017, 00:09

W Lotniku Kościelec z funkcji trenera zwolniony został Przemysław Chobot powodem decyzji były słabsze wyniki niż w dwóch poprzednich sezonach.