Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TrAcER
1 Wrzesień 2009, 15:28
["Okręgówka"] Prognozy na sezon 2009/2010
Autor Wiadomość
lolo 

Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 02:01   Re: f

tencoklaszcze napisał/a:
hehehe no no :) akurat ten co "uciekl" do autokaru wybiegł z niego jak zobaczyl ze wieśniak uderzyl ojca jednego z zawodnikow Rędzin (ktory akurat pauzowal za kartki.)
i ten co "uciekł" do autokaru tak sie rozprawil z kilkoma Twoimi kolegami ze jezcze 10 minut po otrzymaniu ciosu nie wiedzieli co sie dzieje. a "uciekl" dlatego ze juz sie zrobilo spokojniej i kierownik druzyny kazal mu wracac i nikogo juz nie bić :P
powiem Ci szczerze ze załuje ze nie przyjdzie mi grac w tym meczu jesli wogole taki sie odbedzie :) bo troszke Wam daleko jeszcze do Rędzin.

ja mam tyle w temacie , ze jacy to wy jestescie kulturalni , a Naprzód to nie potrafi sie zachowac a za nimi w kolejce Rędziny.

Pozdrawiam

Coś chłopaczku chyba pomyliłeś... każdy co do jednego (zawodnik i kibic) był u was w autobusie i dupą trząsł. Nie brałem udziału w bójce ale przyglądałem się jej z ok 4-5 metrów więc widziałem samych "naszych". Tak jak pisał killzone1, wy zaczęliście i spierdol****** !!!To teraz nie róbcie głupiej napinki chłopaki bo do co było już raczej się nie wydarzy. A co masz na myśli że nam dużo do was brakuje ? doping? gra zawodników? przyjedź, zobacz i oceń!

pozdRo600

chory110 

Wysłany: 1 Wrzesień 2009, 13:01   

ja myśle ze brakuje wam woznikom boiska i stadionu, spojrzcie na redziny.. znakomity stadion. trybuny na tym wysypisku wysokie jak na Barcelonie.. swietne miejsce dla prasy.. Pewnie o to mu chodzi

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi