Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Okręgówka sezon 2014/2015 - dyskusja
Autor Wiadomość
schmeichel87 

Wysłany: 16 Maj 2015, 22:26   

Hej co tam się w Boronowie stało.. ?? ja rozumiem że derby ale żeby ze słabym Lisowem dostać u siebie ?? czyżby Sparta odpuściła już sezon ?? a w Tworogu to mieli bramkarza że taki wynik ??

szybki lopez1 

Wysłany: 17 Maj 2015, 16:17   

MKS Myszków - KS Panki 2:2 (0:2). Panki mogły ten mecz wygrać, ale mogły też przegrać. Pierwsze 15 minut dla gospodarzy, kilka świetnych sytuacji i w zasadzie powinno być po zawodach. Jednak jak się nie strzela, to zazwyczaj strzela przeciwnik, do przerwy prowadzenie Panek 2:0. Po przerwie napór Myszkowa i wyrównanie, choć przy stanie 1:2 Tomek Pasieka trafił w słupek. Dużo lepszy mecz Panek niż z Golcami. Świetny Operacz, choć niemiłosiernie kopany, przy biernej postawie pana Kubana (to już u niego tradycja...). Swoją drogą chyba my go mamy przypisanego do każdego ważniejszego meczu... Moim zdaniem remis sprawiedliwy. Reasumując, z 10 pkt zrobiło się 5. Myślę, że MKS, a zwłaszcza jego kibice przekonali się, że w okręgówce też są drużyny co grają w piłkę, a nie tylko oni. Po 15 zwycięskich meczach 1 punkt w dwóch meczach i to po ciężkiej walce. Poprzednio 10 goli straconych w 22 meczach, teraz 4 gole w dwóch... Dobitnie to świadczy o "sile" I grupy okręgówki i krótkowzroczności decydentów, którzy taki podział grup ustalili. Ale jeszcze będzie wesoło, bo zarówno w Kamyku jak i na Skrze, a myślę że w Pankach też, Myszków będzie miał bardzo ciężko. Zdecydowanie łatwiejszą drogę do IV ligi mają chłopaki Przemka Chobota. Pytanie tylko czy chcą wejść. Niech się ktoś z Kościelca wypowie. Pozdro.

[ Dodano: 23 Maj 2015, 20:03 ]
Kamyk-Golce 0:0, tym razem bez relacji, gdyż nie mogłem być na meczu

dewo 

Wysłany: 23 Maj 2015, 21:12   

Myszków -Skra II Cz. 3:0 (1:0).
Pierwsza połowa wyrównana. W drugiej,duża przewaga drużyny Myszkowa-udokumentowana dwoma bramkami. Bardzo ostra i chamska gra Skry. W sumie kilka żoltych kartek.
Jaka gra Skry-taki poziom zachowania rodzinnych "pikników" z Cz-wy.

MASTEROLIVIER 

Wysłany: 23 Maj 2015, 22:50   

TO CO SIE STALO DZISIAJ NA MECZU KOCHCICE - KRZEPICE WOŁA O POMSTE DO NIEBA...
NIJAKI OSOBNIK PRZEWODNICZĄCY KOLEGIUM SEDZIÓW W LUBLINCU PAN WITOLD FISZER ZROBIŁ WSZYSTKO ABY DRUZYNA Z POW. LUBLINIECKIEGO WYGRAŁA SPOTKANIE...
KAZDY AUT , KAZDA STYKOWA SYTUACJA BYLA GWIZDANA POD DRUZYNE GOSPODARZY....
KARNY DLA NICH WZIAL SIE Z SYTUACJI W KTOREJ SEDZIA INSTRUUJE NASZEGO ZAWODNIKA JAK MA TRZYMAC RECE W MURZE TAK ABY NIE GWIZDNAL REKI.... PO CHWILI PILKA TRAFIA W REKE NASZEGO ZAWODNIKA (NIE MA MOWY O POWIEKSZENIU POWIERZCHNI CIALA REKA NA WYSOKOSCI KLATKI PIERSIOWEJ) I CO MAMY? OCZYWISCIE KARNIACZKA... POZNIEJ JESZCZE KILKA FAULI STYKOWYCH W OKOLICACH POLA KARNEGO WSZYSTKO DLA GOSPODARZY... DRUGA POLOWA TO TYPOWE KARTKOWANIE PRZYJEZDNYCH EWIDENTNE DWA RZUTY KARNE (ZAWODNIK PUSZCZA PIŁKE OBOK BRAMKARZA-TEN GO TARANUJE I OCZYWISCIE CO? FAUL NA BRAMKARZU!!!!) OSTRZEGAM PRZED OSOBINIKIEM FISZEREM!! TRZEBA NAGŁAŚNIAĆ TAKIE SPRAWY ABY NASTĘPNEJ DRUŻYNY NIE SKRZYWIDZŁ. NAPEWNO POSTARAMY SIE ABY TEN PAN NIE SEDZIOWAL JUZ ZADNEGO MECZU DRUZYNY Z KRZEPIC!!! JESLI KTOS MA DOSTEP TO PROSZE O PODANIE LINKU DO UPRAWNIONYCH SEDZIOW KLASY OKREGOWEJ NA SEZON 2014/2015 BO NIE UMIEM TEGO NIGDZIE ZNALEZC A Z TEGO CO MI WIADOMO TO OSOBNIK FISZER W SEZONIE 2013/2014 MOGL BYC TYLKO ASYSTENTEM W OKREGÓWCE!!! PRZESTRZEGAMY PRZED TYM PANEM!!! NAGŁAŚNIAJMY TAKIE ZACHOWANIA!! WICIU BEZ SPORTOWYCH POZDROWIEN !!! NIE WIEM ILE DOSTALES ZA TEN MECZ ALE NAPEWNO MAŁŻONKA BYŁA ZADOWOLONA KIEDY CIEBIE W DOMU NIE BYŁO :zabanowany:

[ Dodano: 24 Maj 2015, 00:08 ]
POLECAM NOWY CIEKAWY TEMAT!!!!

http://forum.astar.czest....1071.htm#104290

szybki lopez1 

Wysłany: 24 Maj 2015, 18:24   

Panki-Babienica 5:0 (4:0). Panki świetne w pierwszej połowie. Miło się to oglądało. W drugiej emocje tylko do piątej bramki, potem plaża. Goście przyjechali ledwie w jedenastu. W sumie różnica klas między zespołami i permanentna refleksja po co komu takie mecze... Bramki dla Panek: Załęcki, Hyra (k.), Operacz, Krawczyk, Brondel (k.).

[ Dodano: 30 Maj 2015, 14:12 ]
Konopiska - Panki 1:4, znam tylko wynik, pora meczu dla mnie zbyt abstrakcyjna i nie dałem rady dojechać

[ Dodano: 5 Czerwiec 2015, 20:48 ]
Wynik meczu Panki-Konopiska już wszyscy znają. Opis jest natomiast na stronie Lotu, nota bene bardzo dobry, jak zwykle z resztą. Brawo dla admina. Natomiast ciekawe stwierdzenie jest na stronie MKS Myszków, że męczy się on niemiłosiernie w grupie mistrzowskiej. To oczywiście prawda, tylko że autor zapomniał dodać, że męki te wynikają wyłącznie z aktualnej siły MKS, w starciu z drużynami z II grupy. Gdyby zaczynano od zera, co nie byłoby niesprawiedliwe , biorąc pod uwagę skandaliczny podział grup, co widać po wynikach Lotu i Babienicy, albo chociaż podzielono punkty przez pół, przynajmniej byłby emocje. MKS niech będzie spokojny, awans miał w kieszeni jeszcze przed rozpoczęciem rundy finałowej. To mocny kadrowo i najmocniejszy chyba organizacyjnie (czytaj: mający najwięcej kasy) zespół, ponadto chyba jedyny rzeczywiście zdeterminowany na awans. Myszków zasługuje na IV ligę, a nawet wyżej. Myślę, że rozsądnie prowadzeni sobie poradzą. Nie rozumiem natomiast peanów na rzecz Golcy, o ile w Pankach gryźli trawę (widać było, że byli mocno zmotywowani, he he), to mecz z Kościelcem na Golcach był antyreklamą futbolu, aż zęby bolały.

[ Dodano: 7 Czerwiec 2015, 09:42 ]
Babienica-Panki 3:0 (0:0). W sumie wynik mówi wszystko, tyle że nie oddaje tego co się działo. Dwie pierwsze bramki dla Orła to dziecinne, szkolne błędy bramkarza i defensywy (pierwsza) oraz samego bramkarza (druga), a trzecia bramka to klasyczna kontra po prostym wybiciu piłki byle dalej. Skandaliczne przygotowanie murawy, aczkolwiek rozjemcy to nie przeszkadzało. Pełny przekrój koniczyny, babek lancetowatych i inne wszelkie badziewia... Do tego wysokość ok. 10 cm. Chyba są przepisy co do wysokości trawy i obowiązku jej koszenia... Widać pan sędzia ich nie zna. Proponuję zrzutkę na kosiarkę dla Orła. Pomóżmy.
Ale żeby była jasność - wygrana Orła jak najbardziej zasłużona. Gra Panek w pierwszej połowie to :mur: W drugiej lepiej, nawet wyrównali, ale dobrze zbudowany asystent, imponujący brzuchem i łysiną widział spalonego. Dodać należy, że jako jedyny na stadionie bo nikt z zawodników Orła ani dość licznie zgromadzonych kibiców go nie reklamował, a sami zawodnicy Orła byli już w drodze na środek boiska...

anderson 

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 08:57   

Golce-Kamyk 3:3
Golce prowadziły do 70min 3:0 ale Kamyk ambitnie doprowadził do remisu.
Więc nie wiem skąd ten wynik 2:0 w tabelce.

CoTyNaTo 

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 15:20   

Skoro się Pan powołuje na przepisy proszę taki zacytować, a nie obwiniać sędziego o porażke, w wypadku gdzie obie drużyny miały takie same warunki... lubie takie polaczkowate myślenie XD

szybki lopez1 

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 20:53   

CoTyNaTo napisał/a:
Skoro się Pan powołuje na przepisy proszę taki zacytować, a nie obwiniać sędziego o porażke, w wypadku gdzie obie drużyny miały takie same warunki... lubie takie polaczkowate myślenie XD

Wywołany do tablicy odpiszę tekstem pod tytułem "Czytanie ze zrozumieniem"

Po pierwsze, szanowny Panie. Regulaminy rozgrywek piłkarskich wszystkich szczebli nakładają na gospodarza zawodów obowiązek należytego przygotowania boiska. Co to znaczy, to już wymaga wykładni, ale jako ciekawostkę podam przykład, że regulamin Dolnośląskiego OZPN mówi wprost, o obowiązku skoszenia trawy. Miałem prawo ocenić, że murawa w Psarach nie była przygotowana należycie, bo nie była skoszona. To jest fakt, jak Pan z nim dyskutuje to albo nie był Pan na meczu, albo jest Pan niewidomy. Sędzia Skuza zapewne to ocenił, to też wynika z regulaminu. Moim zdaniem błędnie. Ale niech mi Pan wskaże, gdzie napisałem, że przegraliśmy przez sędziego? Sędzia prowadził zawody dobrze, duży błąd asystenta, ale to też moja ocena, nie odmawiam nikomu prawa do innej oceny sytuacji. Nie znam natomiast znaczenia słowa "polaczkowate". Słownik ludzi kulturalnych go nie zawiera. Miało mnie to obrazić? Jeśli tak, to Pana rozczaruję. Nie obraża mnie człowiek nie umiejący przeczytać ze zrozumieniem kilku linijek tekstu.

PS. Duże gratulacje dla ekipy z Myszkowa. Powodzenia z IV lidze. Mam nadzieję, że w przyszłą niedzielę będzie w Pankach dobry mecz.
Ostatnio zmieniony przez szybki lopez1 7 Czerwiec 2015, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  

keMo 

Wysłany: 16 Czerwiec 2015, 10:52   

Tak wyglądałaby tabela okręgówki, gdyby w fazie mistrzowskiej liczyły się tylko punkty zdobyte z drużynami z najlepszej ósemki.

Kod:

1. Myszków            27 pkt   (16 w I fazie + 11 w II fazie)
2. Panki              20 pkt    (6+14)
3. Kościelec          19 pkt  (8+11)
4. Kamyk                18 pkt  (9+9)
5. Golce                17 pkt    (6+11)
6. Skra II               15 pkt  (9+6)
7. Konopiska             13 pkt  (6+7)
8. Psary/Babienica    12 pkt   (7+5)     

Wszystkie drużyny rozegrały po 13 meczów.
Ostatnio zmieniony przez keMo 16 Czerwiec 2015, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  

szybki lopez1 

Wysłany: 16 Czerwiec 2015, 19:43   

W ramach wtorkowego treningu sparing KS Panki-Błękitni Libidza 5:1 (3:0). Warto odnotować powrót na boisko po ciężkiej kontuzji (i zupełnie poprawną grę) Grzegorza Kemusia. Brawo!

Morus 

Wysłany: 20 Czerwiec 2015, 15:56   

Orzeł Kiedrzyn - Gmina Kłomnice 2:4 (1:2)
Sędziowie nie raczyli dojechać na to spotkanie, mino potwierdzonej zmiany godziny oraz miejsca rozegrania zawodów :zakrecony: .

Ostatnio zmieniony przez Morus 20 Czerwiec 2015, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  

Herbiński 

Wysłany: 20 Czerwiec 2015, 19:16   

Jedność Boronów - Sparta Tworóg 7:0 (2:0)

bramki: Bąk (k), Majchrzyk, Serwatka, Romańczyk, Kucharczyk x2, Bełkot.

Odpowiedz do tematu