Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Orange Ekstraklasa
Autor Wiadomość
strzala 

Wysłany: 29 Wrzesień 2007, 08:17   

no ladnie polonia!! wygrala 1 do 0!!!! mala niespodzanka ;P:P

janusz 

Wysłany: 29 Wrzesień 2007, 12:10   

To ze Belchatow i Zaglebie Lubin w zeszlym sezonie zajely dwa pierwsze miejsca to byl jednorazowy wybryk i przypadek teraz to tylko LEGIA :super: i Wisla beda sie liczyc no moze jeszcze Korona z Lechem troche namieszaja

kolodziej92 

Wysłany: 29 Wrzesień 2007, 21:48   

Według mnie Wisła zostanie mistrzem no moze Legia im TROSZKE MOZE ZASZKODZIC ALE I TAK CHLOPCY Z BIALEJ GWIAZDY DADZA RADE ! Mysle ze wicemistrzem moze zostac legia a potem w kolejnosci bedzie lech i zaglebie albo korona :super:

Accord 

Wysłany: 1 Marzec 2008, 10:05   

Wisła po ostatnich wzmocnieniach chyba spokojnie może szykować się do eliminacji ligi mistrzów, za to zapowiada się bardzo ciekawa walka o drugie miesjce jak myślicie kto zostanie vice-mistrzem Polski ?? Mój typ to Korona Kielce.

strzala 

Wysłany: 1 Marzec 2008, 11:45   

Accord napisał/a:
Wisła po ostatnich wzmocnieniach chyba spokojnie może szykować się do eliminacji ligi mistrzów, za to zapowiada się bardzo ciekawa walka o drugie miesjce jak myślicie kto zostanie vice-mistrzem Polski ?? Mój typ to Korona Kielce.

hahah tylk osie zapowiada!!! :cisza:

janusz 

Wysłany: 1 Marzec 2008, 17:13   

Do walki o drugie miejsce ja bym jeszcze dorzucil Groclin , a Wisla na eliminacjach do LM skonczy bo zeby tam awansowac potrzeba powaznych wzmocnien a Matusiak z Lobodzinskim tego nie zapewnią , pierwszy nie miescil sie w skladzie Heerenveen sredniaka ligi holenderskiej a drugi uciekl z Zaglebia bo jak wiadomo Lubin leci do 2 ligi a obydwaj do Wisly przyszli tylko po to bo licza na to ze jak pograja troche w Wiselce to pojada na EURO , na razie z formą u nich cienko a Wisla mistrzem będzie i tradycyjnie do LM nie awansuje odpadajac z jakims średniakiem europejskim w rundach wstępnych typu Anderlecht bądż Valerenga Oslo

bimber 

Wysłany: 1 Marzec 2008, 20:40   

Anderlecht aż taki zły nie jest.. pamietajmy ze odnosil badz remisowal mecze w rywalami typu real madryt :) wiec co jak co ale to rywal z wyzszej polki a co to oslo niue komentuje :D

przyby09 

Wysłany: 2 Marzec 2008, 10:54   

ogladalem wczoraj ta wisle i przyznam ze to bylo kiepskie widowisko,taka kopanina,lobodzinskiemu to jakby jaja powiazali nie wiem co sie z nim stalo prawie zadnej akcji nie zagral,jak tak patrze i czytam o naszych zawodnikach to nie wiem z czym my na te euro pjedziemy,moze tylko ulanska fantazja nas ratuje, a ja nawet bilety zarezerwowalem na kupbilet jeszcze tylko losowanie i moge zapomniec o biletach znajac zycie :ok:

janusz 

Wysłany: 4 Marzec 2008, 20:49   

No to mamy kolejna fuzje po Wronkach przyszedl czas na Grodzisk hehehe widac pan prezes Drzymala dusil sie w maleńkim Grodzisku juz wczesniej szukal byla mowa o Szczecinie ale jednak wybral Wroclaw no bo stadion zbuduja na EURO 2012 i pan Drzymala przyjdzie na gotowe tylko czy zdążą bo to juz rok jak nam przyznali organizacje tak pieknej i wspanialej imprezy a tu nic sie nie ruszylo w tym kierunku , jeszcze troche i UEFA nam to odbierze bo juz dostalismy ostrzezenie i zostaniemy pośmiewiskiem całej Europy ale jak wiadomo Polacy duzo gadają a mało robią a szczególnie politycy heh ci wolą sie bic o KORYTO a pan prezes Drzymala moze zostac bez stadionu bo juz nie bedzie sensu go budowac !!!

Accord 

Wysłany: 4 Marzec 2008, 22:10   

Według mnie pomysł bardzo dobry bo powstanie kolejny solidny klub w Polsce , Drzymała zapowiada budżet w pierwszym sezonie na wysokości 75 mln złotych, wydaje się całkiem przyzwoicie. Jak na razie fuzja Wronek i Lecha nie przyniosła jeszcze oczekiwanego efektu ale uważam że za dwa trzy lata Kolejorz już na dobre właczy się w walke o tytuł mistrza Polski.

przyby09 

Wysłany: 5 Marzec 2008, 21:48   

jak dla mnie te fuzje to sa troche smieszne ,moze lech kiedys bedzie mocny i wroclaw tez,ale lepiej jest budowac druzyne tak jak jest to robione w Kielcach,jak dla mnie bledem bylo wywalanie Wieczorka ,to ze przestali grac to nie byly jego bledy ,no bo co mozna teraz powiedziec o nich typowy sredniak,zmiana trenera nic nie wniosla, ale jak dla mnie za wieczorka grali najfajniejsza pilke,w druzynie potrzebny jest lider a takm byl Golański potrafil zagrac pile itd ,problemem naszych druzyn jest to ze sprzedaja wartośiowych zawodnikow na zachod a Ci tam grzeja ławe,a liga sie oslabia regularnie

maks10001 

Wysłany: 13 Marzec 2008, 16:24   

Przybyo9 ma całkowitą rację. Zawodnicy za szybko odchodzą do zagranicznych klubów tak jak np. Janczyk i Piszczek. Mogli pograć dwa trzy sezony w Polsce i dopiero zdecydować się na wyjazd do lig zagranicznych

Odpowiedz do tematu