Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Orange Ekstraklasa
Autor Wiadomość
Mirex 

Wysłany: 13 Marzec 2008, 17:50   

Ciekawe jakby tobie zaproponowali 5 razy większą kase to czy byś nie odszedł?? wtedy się nie myśli czy będzie się grało czy nie

przyby09 

Wysłany: 13 Marzec 2008, 19:01   

skoro tak sie podchodzi do pilki jak mowisz to nie dziwie sie czemu mamy taka slaba lige,bo juz teraz to nawet w b-klasie licza coniektorzy na kase mimo ze to zwykli kopacze,czasem wazne sa zasady a nie kasa bo tu mozesz byc kims a tam jestes tylko rezerwowym ale skoro takie sa ambicje graczy to ich wola ,tylko czemu teraz kazdy chce grac w polskiej lidze ,proste, chca jechac na euro i juz ta kasa nie jest wazna chca grac aby sie pokazac ,kase maja i nic pozaty zero formy ,teraz wielce chca tu uciekac chyba troche za pozno dla niektorych,nie wiem czy ogladales wywiad z kowaleskim ,taka mial kase ze go teraz na paliwo do hamera nie stac ktorego dostal w spartaku hehe, :ok: :ok:

maks10001 

Wysłany: 13 Marzec 2008, 19:16   

Kazdy ma prawo do swojego zdania ja się zgadzam z przyby09, nie wiem co bym zrobił, ponieważ nie miałem jeszcze takiej oferty. Pozdro dla przyby09

przyby09 

Wysłany: 14 Marzec 2008, 19:45   

pozdro maxsiu ,tak jak mowisz pewnie kazdy by sie skusil na kase tyle tylko czy to warto byc tam pozniej posmiewiskiem :ok:

janusz 

Wysłany: 26 Kwiecień 2008, 09:19   

Bardzo ciekawa informacja sie pojawila wczoraj byc moze w naszej lidze pojawi sie naprawde wartosciowy zawodnik . Wisla Krakow chce pozyskac Victora Agaliego bylego zawodnika takich klubow jak Schalke , Olympique Marsylia a obecnie Hansa Rostock .

Accord 

Wysłany: 26 Kwiecień 2008, 10:04   

Do tego co napisał janusz trzeba dodać że Kluivert po tym sezonie jest do wzięcia za darmo tylko trzeba dać mu odpowiednio wysoki kontrakt. Podobno jego agent mówił że 400 tyś. euro za sezon wystarczy żeby Holender zgodził się na podpisanie kontraktu a za Wisłą przemawia jeszcze fakt że to jest zespół który będzie walczył o ligę mistrzów a Kluivertowi właśnie o taki klub chodzi, tak przynajmniej mówi jego agent.

borsuk1001 

Wysłany: 26 Kwiecień 2008, 10:10   

do tego co napisał Accord :) ja dodam że dziś sam Kluivert powiedział że to jest bzdura i że on nie prowadził żadnych rozmów z Wisła Kraków ponieważ wczoraj ukazała się taka wiadomość że Kluivert prawdopodobnie może zostać piłkarzem Wisły Kraków ale dziś Kluivert stanowczo zaprzeczył :cool:

Accord 

Wysłany: 26 Kwiecień 2008, 10:32   

borsuk1001 napisał/a:
do tego co napisał Accord ja dodam że dziś sam Kluivert powiedział że to jest bzdura i że on nie prowadził żadnych rozmów z Wisła Kraków ponieważ wczoraj ukazała się taka wiadomość że Kluivert prawdopodobnie może zostać piłkarzem Wisły Kraków ale dziś Kluivert stanowczo zaprzeczył

A o tym nie słyszałem jeszcze :) , musze przejrzeć dzisiejsze newsy bo widze że mam jakieś nieaktualne inforamcje <hyhy> Borsuk a gdzie o tym wyczytałeś :?:

borsuk1001 

Wysłany: 26 Kwiecień 2008, 10:43   

Mnie też wczoraj zaskoczyło że Wisła może mieć takiego piłkarza jak Kluivert ale dziś się to wyjaśniło że to tylko plotka gdzie wyczytałem ?? :) ależ proszę bardzo
http://ekstraklasa.wp.pl/...,wiadomosc.html

janusz 

Wysłany: 26 Lipiec 2008, 18:43   

Ekstrabagnoliga nie wystartowała dlaczego chyba wszyscy wiedza :cisza: :cisza: :cisza: . PZPN i wszystkie organy które podejmują decyzje odnośnie najwyższej klasy rozgrywkowej to jedno wiekie SZAMBO , teraz to jesteśmy pośmiewiskiem całej cywilizowanej Europy , wstyd i hańba no bo jak mozna klubom zdegradowanym za korupcje tj Zagłebie Lubin i Korona Kielce na dwa dni przed startem ligi dać nadzieje ze zostaną ułaskawione :dobani: :dobani: :dobani: zespoły te powinny ponieść konsekwencje tego co robiły wcześniej i zostać surowo ukarane . Dla przykładu we Włoszech słynny Juventus został zdegradowany i musiał kare odbyć ale niestety u nas do profesjonalizmu bardzo daleko . Straciłem zainteresowanie naszą ligą i szczerze mówiąc mam to w D...E kto będzie mistrzem a kto spadnie z tego szamba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomek1905 

Wysłany: 28 Czerwiec 2009, 16:28   

Myślę, że warto odświeżyć temat :] Może coś o transferach...

Dziś oficjalna strona Lecha Poznań poinformowała, że Rafał Murawski przechodzi do Rubinu Kazań :!:
http://www.lechpoznan.pl/...strza_rosji.htm

Według mnie jest to jedyny zawodnik który odejdzie z Kolejorza w tym okienku transferowym, co o tym wy sądzicie :?:

Mogę również dodać, że w Bełchatowie przedłużyli kontrakty Sapela, Gol, Popek, Fonfara i trener Ulatowski :ok:

A jak transfery w innych drużynach, jakieś hity :?: :hyhy:

,,ORKAN,, 

Wysłany: 28 Czerwiec 2009, 21:00   

Jeśli chodzi o hity to w nie wątpie chyba Mięciel do Legi ale dla mnie to hit nie jest sprowadzanie emertów. :mur:

A propo Lecha szkada Rafafa ale tak jak mówisz nikt już chyba niodejdzie :hurra:
Strona internetowa klubu Sokół Olsztyn

Odpowiedz do tematu