Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Polonia Poraj
Autor Wiadomość
rysiu 

Wysłany: 14 Sierpień 2007, 16:48   

Jeżeli mam być szczery to masz Janusz rację ze starej Stokrotki gra może trzech zawodników ale z Choronia jest trochę więcej osób . Mamy dwie drużyny i dobrze bo kto chce się bawić w kopanie piłki ten zawsze sobie pogra a przy okazji jest to grupa kumpli z którymi spędzasz trochę czasu ( chodzi mi o to że drużyna jest nie tylko na boisku a także poza nim)

ugrys 

Wysłany: 15 Sierpień 2007, 21:08   

Jak widać tworzenie drugich drużyn w klubach ma sens. Zawodnicy grający w B klasie ale z perspektywą awansu do pierwszego składu grają z większym zaangażowaniem a i rywalizacja na treningach pozwala trenerom lepiej ocenić ich przydatność. Mądra polityka POLONI może przynieść korzyści, tylko Panowie nie pogubić się znowu w regulaminach i nie stracić głupich punktów. :ok:

kowal_poraj 

Wysłany: 11 Październik 2007, 16:55   

sądze że w nie długiej przyszłości poloniaII poraj zrobi awans do A Klasy i biędzie tam walczyć z każdym o jakieś punkty. A przy okazji może zawodnicy z pierwszego składu wezmą się do pracy i powalczą o awans. Paru lepszych piłarzy dobranych z innych drużyn i może to się uda . Ja liczę ,że kiedyś przyjdę na mecz IV ligi w Poraju

powodzenia :super:

kml10
[Usunięty]

Wysłany: 16 Październik 2007, 19:27   

witam kolegów z Polonii :zdrowko: jak tam nastroje przed meczem z liderem :?: mam nadzieje ze urwiecie im jakies punkty... good luck :!: :ok:

ugrys 

Wysłany: 22 Grudzień 2007, 20:02   

Witam w okresie "snu zimowego", słuchy chodzą, że do Poraja przychodzi nowy trener, z daleka. Ciekawa polityka. Nie ma kasy na drużynę a są na trenera. Przecież trener P. miał niezłe wyniki. :mur:

Pablo78 

Wysłany: 31 Grudzień 2007, 14:49   

Czy ze stronką Polonii wszystko w porządku. Nie chce mi się otwierać...

max1 

Wysłany: 31 Grudzień 2007, 16:23   

wszystko jest ok. u mnie śmiga www.poloniaporaj.pl

vasylGREEN 

Wysłany: 22 Styczeń 2008, 21:08   

Podobno do Polonii dołączył Daniel Ruciński (Mumin) z Warty Myszków ... ktoś to może potwierdzić ?

http://zielonizarki.futbolowo.pl/

mr.jakub1 

Wysłany: 23 Styczeń 2008, 10:04   

no a ja z kolei słyszałem że jakub sobota jest na testach w mks myszków. heh polonia wyzbędzie się dobrych zawodników a myszków jest w desperacji. ładnie ładnie.

vasylGREEN 

Wysłany: 23 Styczeń 2008, 14:41   

mr.jakub1 napisał/a:
heh polonia wyzbędzie się dobrych zawodników a myszków jest w desperacji. ładnie ładnie.

Polonia pozyskała / chce pozyskać Braci Szczepaniaków z Jury Niegowa ... a co do Myszkowa ... Mazik i Rokosa wrócili do Kłobucka , Kurzaczek ma ofertę z Sosnowca , młody Wyrobek z Grunwaldu Ruda Śląska , a Maternik ma kartę na ręku ... w gruncie rzeczy wszyscy ci co jeszcze potrafili grać w piłkę , praktycznie zostali albo weterani (Kamiński) albo młodzi i niedoświadczeni (Gruszka , Jasiński itd.)

http://zielonizarki.futbolowo.pl/

Odpowiedz do tematu