Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł : Największe regionalne forum :)
Autor Wiadomość
Rafiki23 

Wysłany: 8 Maj 2010, 20:32   

Ze Roberto napisał/a:
:!: Proponuję, aby został stworzony nowy dział [Archiwum] po to, by wrzucać tam tematy, które lata swojej świetności mają już za sobą. Usprawniłoby to poszukiwanie tematu, do którego chcemy coś napisać niekoniecznie używając opcji szukaj, a i jest dużo tematów o podobnej nazwie. Okres bez posta, aby uznać temat za przedawniony ustaliłyby władze forum (pewnie, że podczas przerwy w grze okres ten byłby zapewne "zamrażany").

Myślę, że da się zrobić... spróbuję posiedzieć nad tym w tygodniu.

Ze Roberto napisał/a:
:!: Następnym pomysłem jest to, by moderatorzy forum poprawiali rażące błędy w pisowni użytkowników, po to, by łatwiej się wszystko czytało oraz, aby poziom tego zgromadzenia poszedł w górę. Na pewno jest to bardzo pracochłonne i wymaga dużo czasu, ale jakby przydzielić każdemu moderatorowi 1-2 działy, to szło by to sprawnie. Podeprę się przykładem z innego forum
Uważam, że moderatorzy, to nie poloniści i nie wymagamy od nich poprawiania błędów popełnianych przez użytkowników. Lepszym pomysłem byłoby zastosowanie modułu sprawdzania pisowni przed wysłaniem posta. Nad tym popracuję w tygodniu również.

Ze Roberto napisał/a:
Trzecim i już ostatnim pomysłem jest możliwość zmiany wyświetlanej nazwy nicku. Chyba każdy wie, o co mi chodzi, ale wytłumaczę. Otóż, w opcjach znalazłoby się okienko zmiany wyświetlanej nazwy użytkownika. Oczywiście login na forum pozostałby bez zmian, ale nazwa wyświetlana obok posta mogłaby być zmieniana przez forumowicza. Nie mam zupełnie pojęcia, czy na tym forum jest to możliwe do zrobienia, ale na wielu innych widziałem takie opcje. Nie ukrywam, że ten pomysł przyszedł mi do głowy w potrzebie, bo chciałbym zmienić nick wyświetlany bez przymusu zmiany konta.
Teraz nie dam Ci ostatecznej odpowiedzi na to pytanie :)

Przed pisaniem zapoznaj się z treścią Regulaminu bądź skonsultuj się z Adminem lub Moderatorem.
Miłego Dnia ;) .

Ze Roberto 

Wysłany: 9 Maj 2010, 13:41   

Dzięki, że zainteresowaliście się tym :) Jak jeszcze coś pomocnego mi przyjdzie do głowy to zamieszczę. :ok:

Pozdro

Odpowiedz do tematu