Forum piłkarskie Strona Główna Forum piłkarskie
Piłka nożna w regionie częstochowskim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł : Największe regionalne forum :)
Autor Wiadomość
Raf234 

Wysłany: 20 Październik 2005, 19:18   Pomysł : Największe regionalne forum :)

Witam.
Właśnie wpadł mi do głowy całkiem ciekawy pomysł ;)
I tu pytanie do Twórców "astara" oraz Twórców klubowych stron internetowych. Mianowicie, gdyby stworzyć jedno "obszerne" forum piłkarskie (właśnie to) jako największe miejsce spotkań kibiców, działaczy, piłkarzy. Chodzi o to, że wiele klubów posiada strony internetowe. Jedne są oficjalne, drugie nie. I na większości tych stron są fora, jedne mniejsze, drugie większe. Więc po co się rozdrabniać, jeśli możnaby mieć wszystko na jednym wielkim regionalnym forum piłkarskim?

Moje pytanie jest skierowane do trzech grup :
- Do webmasterów stron klubowych : Czy dalibyście radę pozmieniać "odnośniki" do Waszych forów lub napisać na nich, że przenosicie się na Forum piłkarskie?

- Do Twórców "astara" : Czy dałoby radę, pozmieniać troszkę styl graficzny, jeśli większość webmasterów "poprzestawiałoby" odnośniki do waszego forum w celu stworzenia jednego wielkiego Forum piłkarskiego? No i oczywiście pododawać kilka nowych tematycznych for lub pozmieniać obecny układ :)

- No i pytanie do pozostałej ;) grupy :D
Co sądzicie o moim pomyśle? Wypaliłoby? :niepewny: :niepewny:

FraneK 

Wysłany: 6 Listopad 2005, 18:39   

Mi wydaje się że ten pomysł jest dobry a najlepszym przykładem jest strona www.victoria.czest.blo.pl Na forum tej strony pisze może z 5 osób i wogóle nie ma frajdy :/

Rafiki23 

Wysłany: 7 Listopad 2005, 22:56   

Nie byłoby problemu z dostosowaniem forum (dodatkowe fora, np. dla każdej drużyny z osobna, fora ogólne, itd. itp.) z grafiką również nie byłoby problemu.
Według mnie problemem byłoby przekonanie webmasterów stron do przeniesienia się tutaj :/

Przed pisaniem zapoznaj się z treścią Regulaminu bądź skonsultuj się z Adminem lub Moderatorem.
Miłego Dnia ;) .

fabian_13 

Wysłany: 11 Listopad 2005, 09:34   

Ja bym tam mógł na ten pomysł przystąpić i on wcale nie jest taki zły,moim zdaniem raczej chyba redaktorzy stron przystali by za tym pomysłem chyba ze wolą ja na ich forum siedzą 3 osoby góra..

Rafiki23 

Wysłany: 11 Listopad 2005, 09:39   

Jeżeli któryś z adminów stron klubowych chce przystąpić do programu : Regionalne forum piłkarskie, to zapraszam do podawania stron w tym wątku, lub wysłania do redakcji serwisu maila na adres [email protected] lub najlepiej wysłania do mnie Prywatnej Wiadomości :)

Cytat:
chyba redaktorzy stron przystali by za tym pomysłem chyba ze wolą ja na ich forum siedzą 3 osoby góra..

Lepiej przecież mieć wątki klubowe na dużym forum niż na małym ;)

Przed pisaniem zapoznaj się z treścią Regulaminu bądź skonsultuj się z Adminem lub Moderatorem.
Miłego Dnia ;) .

fabian_13 

Wysłany: 13 Listopad 2005, 11:17   

Własnie nasuneło mi sie jeszcze jedno pytanie.Otoż jak wczesniej pisales ze forum da sie pozmieniac utworzyc nowe kategorie we forum aby takze kazdy klub mial swoje itp itd. To czy jak już dostosujesz te forum do nowych klubow czy my redaktorzy bedziemy mieli jeszcze jakas wladze na forum?? Nie chodzi mi tu od razu o bycie adminem ale zeby chociaz byc moderatorem dzialu o wlasnym klubie. Czy wiec tak bedzie?? ;)

tomaszek1985 

Wysłany: 13 Listopad 2005, 14:49   

Ktoś konkretny powinien miec władze, tak by mógł rozdawac bany i kicki. Nie zróbcie takiego błędu jak na sport.czest bo tam jest samowolka, a ci z Banienicy to już przesadzają. :zdegustowany:

Rafiki23 

Wysłany: 13 Listopad 2005, 16:43   

fabian_13 napisał/a:
To czy jak już dostosujesz te forum do nowych klubow czy my redaktorzy bedziemy mieli jeszcze jakas wladze na forum?? Nie chodzi mi tu od razu o bycie adminem ale zeby chociaz byc moderatorem dzialu o wlasnym klubie. Czy wiec tak bedzie?? ;)

Tak, redaktor (twórca strony, dotychczasowy moderator) miałby przyznane prawa moderatora działu klubowego.

Miłego Dnia ;) .

fabian_13 

Wysłany: 26 Luty 2006, 21:02   

Ruszylo sie cos w tym temacie?? bedzie nadal ten dotychczasowy plan realizowany??

champion 

Wysłany: 15 Kwiecień 2006, 22:46   

ja bym się tam pisał na takie coś,o meczach Błękitnych Libidza mogę pisać,w miarę możliwości o transferach w A-klasie gr.I,chłopaków z maratonu Waleńczów bym powiadomił,to mogliby powrzucać trochę o B-klasie.

KIKO 

Wysłany: 22 Czerwiec 2006, 16:45   

Chłopaki z Maratonu Waleńczów popierają ten pomysł!!!

Ze Roberto 

Wysłany: 7 Maj 2010, 14:31   

Nie chcę zakładać nowego tematu, ale też mam kilka pomysłów na to, by to forum stało się w moim odczuciu lepsze. Oto one:

:!: Proponuję, aby został stworzony nowy dział [Archiwum] po to, by wrzucać tam tematy, które lata swojej świetności mają już za sobą. Usprawniłoby to poszukiwanie tematu, do którego chcemy coś napisać niekoniecznie używając opcji szukaj, a i jest dużo tematów o podobnej nazwie. Okres bez posta, aby uznać temat za przedawniony ustaliłyby władze forum (pewnie, że podczas przerwy w grze okres ten byłby zapewne "zamrażany").

:!: Następnym pomysłem jest to, by moderatorzy forum poprawiali rażące błędy w pisowni użytkowników, po to, by łatwiej się wszystko czytało oraz, aby poziom tego zgromadzenia poszedł w górę. Na pewno jest to bardzo pracochłonne i wymaga dużo czasu, ale jakby przydzielić każdemu moderatorowi 1-2 działy, to szło by to sprawnie. Podeprę się przykładem z innego forum:

:!: Trzecim i już ostatnim pomysłem jest możliwość zmiany wyświetlanej nazwy nicku. Chyba każdy wie, o co mi chodzi, ale wytłumaczę. Otóż, w opcjach znalazłoby się okienko zmiany wyświetlanej nazwy użytkownika. Oczywiście login na forum pozostałby bez zmian, ale nazwa wyświetlana obok posta mogłaby być zmieniana przez forumowicza. Nie mam zupełnie pojęcia, czy na tym forum jest to możliwe do zrobienia, ale na wielu innych widziałem takie opcje. Nie ukrywam, że ten pomysł przyszedł mi do głowy w potrzebie, bo chciałbym zmienić nick wyświetlany bez przymusu zmiany konta.

Mam nadzieję, że choć jeden z moich pomysłów będzie wzięy pod uwagę, a chociaż liczę na jakiś odzew ze strony Administracji.

Dzięki, że poświęciłeś czas na przeczytanie moich wypocin :]

Pozdro

Odpowiedz do tematu