Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Ronaldo23

Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 109
Wysłany: 10 Październik 2007, 15:03

Nie z A-klasową dryzyną tylko pod nazwą Victoria II grali zawodnicy z IV ligii ... gdybybyśmy grali z A-klasą to gralibyśmy na wyjeździe a nie u siebie ... jak nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj ... a jeśli chodzi o przebieg meczu to I połowa to przewaga Olimpii czego skutkiem jest bramka, niewykorzystana 100% sytuacja i słupek po rzucie wolnym ... w II połowie przycisła Victoria ale nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji ... z przebiegu meczu wydaje mi się że Olimpia wygrała zasłużenie ...

mateusz192114

Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 404
Wysłany: 10 Październik 2007, 17:23

Pająk 3-2 mlks Wożniki! do boju pająki... pozdro :) :) :)

blue

Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 127
Wysłany: 10 Październik 2007, 20:14

Jest ten zestaw par 2 rundy oficjalnie już, bo coś mi nie pasuje że jedziemy na KS Częstochowa. Drużyna okręgówki powinna grać z 4 ligowcem u siebie...

k4rolex

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 140
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 10 Październik 2007, 20:30

Też coś słyszałem o tym, że Victoria wystąpiła w 3/4 druzyną z IV ligii.
_________________
Przed pisaniem zapoznaj się z treścią Regulaminu bądź skonsultuj się z Adminem lub Moderatorem.
Miłego Dnia ;) .

BK

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 8
Wysłany: 10 Październik 2007, 22:28

...zestaw par Pucharu Polski zamieszczony w serwisie wynika tylko i wyłącznie z tzw."pucharowej drabinki" Gospodarzy meczy wyznaczy CzOZPN

Ronaldo23=możesz opisać akcje po, ktorej padła bramka??
Dzieki i pozdrawiam

wujekwacek

Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 7
Wysłany: 12 Październik 2007, 10:02

Mnie tez sie wydaje, że Gralismy z Victoria I, a II grała w Konopiskach, bo gdzie by taka zacieta gra była z II bez przesady, wiec teraz I zastapi miejsce II i beda grali dalej.Ładny mecz. W ostatnich sekundach 1 połowy słupek dzielił od wyniku 2:0.Bramkarz nie miał nic do powiedzenia.

maks10001

Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 177
Wysłany: 14 Październik 2007, 10:32

Zarki coś słabo w meczu z Niegową, myślałem, że powalczą chociaż o remis :dobani: :dobani: :dobani: Brawo dla Jury

Wysłany: 16 Październik 2007, 16:51

10 goli w meczu ładnie :hurra: a nie wiecie jakim składem grał Myszków czy 4 liga?

Wysłany: 16 Październik 2007, 17:16

Panie Myszkow i Sparta grala juniorami plus kilku rezerwowych, ktorzy na codzien w lidze nie graja wiec te wyniki mnie nie dziwia