Jeżeli rejestrowałeś/aś się na forum i na adres mailowy nie przyszedł link aktywacyjny - SPRAWDŹ SPAM

Posty: 5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 6 Maj 2010, 15:42

Tylko chciałbym dodać, tak oficjalnie że: PetrCech to Dominik Pośpiech !!

Więc Panie Dominik: proszę nie pajacować na forum, bo to nie ma sensu, tylko robisz siebie idiotę.. Lepiej naucz brata pisać i czytać.. A może tak napisałeś ze to brat, a sam to napisałeś ?? Głupki nie mają miejsca na forum! To lepiej uspokój herbatę !! i Będzie Zgoda :ok:

Wysłany: 9 Maj 2010, 20:48

Ty Dominiku do 4 ligi ? : p bój się Pana Boga !
jesteś za słaby , już lepiej ja bym broniła jak by mi tylko dali rękawice ! :pilka:
... lepiej najpierw się na początek przyznaj że to Ty pisałeś :zabanowany: a nie brat ! :super: każdy wie że to Ty takie błędy robisz ; p ; p a po drugie ; p teraz wszem i wobec oświadcz jakiś TY zajebi***ty piłkarz a od laski w twarz dzisiaj po meczu dostałeś ;p :super: ; p !! no naprawdę się nadajesz ? : p chyba do 4 ligi najlepszych mięczaków . ; p

Respect napisał/a:

z tego co słyszałem mecz był bardzo ciężki, bramki padły bodajże w 15 min dla Skry pod koniec, ale liczy się zwycięstwo :) oby tak dalej.

Myszków i Victoria tracą pkt, więc robi się ciekawie :)

Wysłany: 12 Maj 2010, 19:59

na 90minut jest napisane Łabędy - Skra 1:1 ...

Respect

Posty: 200
Wysłany: 12 Maj 2010, 20:01

Nie nie Łabędy na pewno poległy. Tak mają napisane na stronie swojej. To Myszków zremisował 1:1 z Sarmacją oraz Victoria Jaworzno w ostatniej minucie meczu remisuje także 1:1 z Górnikiem Wesoła.
Wicelider w Częstochowie :)
A w sobotę szansa na zbliżenie się na odległość punktu do Myszkowa, tylko w meczu o życie MKS musi przegrać z Jaworznem :)

Karmel

Posty: 120
Wysłany: 12 Maj 2010, 20:10

Przyszłość nie jest też słabym przeciwnikiem, potrafili już nie raz urywać punkty dobrym zespołom. Myszków z Jaworznem to będzie na pewno bardzo ciekawy mecz, Victoria musi się zmobilizować, bo jeśli przegra może stracić szansę na czołowe miejsce. Myszków też będzie walczyć żeby utrzymać przewagę nad Skrą.

Ale tak czy owak po tej kolejce to Skra będzie musiała się zmierzyć z Victorią.

Będzie bardzo ciekawie :)

vasylGREEN napisał/a:

ja mam oficjalny cynk od zawodnika, że było 3:1 :)

macica

Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 172
Skąd: Wręczyca Wielka
Wysłany: 15 Maj 2010, 13:24

KS Częstochowa 1-1 (0-1) Czarni Sosnowiec.
W pierwszej połowie mecz wyrównany.Mecz walki ,jedyna bramka w pierwszej połowie pada w 35 min. po błędzie bramkarza gospodarzy który źle obliczył odległość do piłki i w efekcie nie zdarzył jej wypiąstkować co wykorzystał zawodnik z Sosnowca strzelając bramkę głową.Druga połowa to już praktycznie dominacja gospodarzy.Bramka pada w 46 min. meczu po dośrodkowaniu z boku pola karnego ładną bramką strzałem głową popisał się zawodnik z numerem 14.Od tego momentu wynik nie uległ zmianie mimo iż Włodar miał kilka bardzo dobrych sytuacji tyle tylko,że albo na przeszkodzie stawał bramkarz przyjezdnych ,albo szwankowała skuteczność :suchy:
O ja pierniczeee ! To chuliganka Nafty Jedlicze :-)